Zpět

Antivirus A: Oliver Torr + fleika + další

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 03.07.2020
Do: 05.07.2020
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha 10, Lopuchová 58/6
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Antivirus A je víkendová akce na podporu klubu Ankali a lokálních DJs v této kritické době. Koupí "vstupenky":https://www.residentadvisor.net/events/1405208?fbclid=IwAR18yg9X9mo7Cfn6ut7OGB5eWj28k3R0tDBtphGyMoo9IvglHokl6RGGFLI/ na tuto akci, která se uskuteční, jakmile to situace dovolí, mohou návštěvníci pomoci udržet Ankali naživu. Zahrají zde například Oliver Torr, Marie Pravda, Yan, Eva Porating, Exhausted Modern, Trevor Linde, Alfred Czital a mnoho dalších.

Učinkující
NázevPopis/foto
Oliver Torr
Pražský DJ a hudební producent spjatý s "projektem XYZ":http://xyzproject.bandcamp.com/ a labelem Carelabel Records.

Oliver Torr Oliver Torr Oliver Torr Oliver Torr Oliver Torr

fleika

fleika fleika

Alfred Czital

Alfred Czital Alfred Czital

Eva Porating
Eva Porating učarovala nedávno svými vysoce aktuálními sety nejen českému publiku. V minulém roce překvapila několika fresh podcasty určenými například pro prestižní rakouský magazín C-Heads nebo domácí server Spaceboss. "Fresh shit, house, synth, post-dubstep. Prostě un/ordinary girl playing un/ordinary music." V současnosti si můžete Evu Porating pravidelně poslechnout na pražském Radiu 1, kde má svou vlastní noční show.

Eva Porating Eva Porating Eva Porating Eva Porating Eva Porating Eva Porating

Raphael Kosmos

Raphael Kosmos Raphael Kosmos

Silhouette
Silhouette je český producent a DJ z Prahy. Vydal releasy na českých labelech Dirty Corner Recordings, Krmelec Recordings a nebo také na respektovaném labelu Endless Illusion. Silhouette je členem nite vibes, které organizuje eventy s umělci jako Ben Klock, Voiski, Kobosil, Etapp Kyle, Ed Davenport a další. V jeho setech můžete slyšet tvrdé techno, industriální atmosféry nebo i odlehčenější podoby techna a ambientu. Jeho debutové album _Lost In The Circle_ vyšlo v březnu roku 2018 na labelu Krmelec Recordings. Vystupuje také pod jménem Vision of 1994.

Silhouette Silhouette

Trance Kafka
Trance Kafka je český DJ, který se věnuje odkazu 90. let, ve svých vinylových setech hraje převážně trance.

Trance Kafka

Yan
Yan je dj z Prahy, který hraje techno a dubtechno. Člen hudebního projektu MMXIV.

Yan

Trevor Linde

Trevor Linde Trevor Linde

NCOL
Moderátorka pořadů _Mixtales_ na Radio 1 a _Devotions_ na Radio Punctum.

NCOL

Volume Sphere

Arnii
Arnii je DJ, radiový moderátor, promotér a spoluzakladatel projektu Onyx, který stojí za sérií hudebních eventů v Praze, ale i v dalších koutech České republiky. Orientuje se především na undergroundovou elektronickou hudbu.

Arnii

DeSteffan

Exhausted Modern (Layup)

Exhausted Modern (Layup)

Hyæn

Hyæn

Marie Pravda

Marie Pravda

Mike.H

Mike.H Mike.H

Mor Wen

Mor Wen

Møreti (Click Joe)
Møreti je český DJ, dřívě používající také pseudonymy Disco Møreti nebo Click Joe. Hraje od roku 2001. V chilloutech a prostorech k tomu určeným, rád dotváří atmosféru eklektickým mixem "najazzlé" a deep hudby. Tam, kde se tančí, pak preferuje desky jakkoliv načichlé detroitským technem nebo smysluplným Minimalem. Na Moravě se podílí na chodu večírků Magion v klubu Fléda a Musikfarben ve vyhlášeném klubu Perpetuum. Za svou kariéru si zahrál například s Murcof, Jamie Lidell, Magda, Gregor Tresher, Daniel Stefanik, Someone Else, Oliver Koletzki, Inverse Cinematics, Jeff Bennett, Niederflur, MIA, Quarion, Skwerl, Miss Fitz, Adam Beyer, Jahcoozi, Off Pop, The Glimmers ad. Kromě hraní po klubech a festivalech píše o hudbě pro časopis Xmag a server NuBreed.cz.

Møreti (Click Joe)

Motch

Motch

Mutuju

Mutuju

Norman Bates (nrmn)

Norman Bates (nrmn) Norman Bates (nrmn) Norman Bates (nrmn)

PSJ

PSJ

Sanjin

Still Sparkling

Still Sparkling Still Sparkling

Trauma
Mojmír Měchura, který někdy vystupuje také pod pseudonymem Trauma, je člen PZH, kolektivu Flesh&Brain a kolektivu Wrong.

Trauma Trauma

Whydie? (RARE)
Whydie? v Praze nekompromisně organizuje jednu akci se zahraničními liveacty za druhou (namátkovou legendární jména jako Xeno&Oaklander, Veronika Vasicka, No More, Martial Canterel a jiní).

Whydie? (RARE) Whydie? (RARE)

Xynnh

Xynnh


Antivirus A: Oliver Torr + fleika + dalšíAntivirus A: Oliver Torr + fleika + dalšíAntivirus A: Oliver Torr + fleika + dalšíAntivirus A: Oliver Torr + fleika + dalšíAntivirus A: Oliver Torr + fleika + další

Místo: Praha 10, Lopuchová 58/6
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: