Zpět

Apríles 2017

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 22.04.2017
Do: 22.04.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha, Nákladové nádraží Žižkov
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Multižánrový festival pořádaný studenty Arts Managementu VŠE se letos uskuteční 22. dubna na Nákladovém nádraží Žižkov. Půjde již o sedmý ročník žižkovského festivalu, který oslavuje tuto neobyčejnou pražskou čtvrť. Návštěvníky čeká hudební a doprovodný program. Ten se ponese v duchu tématu sedmého ročníku, kterým je pražský industriál.


Učinkující
NázevPopis/foto
Klara & The Pop

Formaci Klara & The Pop, která vznikla na konci roku 2016, tvoří zpěvačka Klára Vytisková a kapela The Pop ve složení: Klářina sestra Tereza Vytisková aka Edna Green, která hraje na syntezátor a pady, kapelník, kytarista a baskytarista Matěj Belko, bubeník Adam Koller a klávesista Jan Aleš. Celá kapela se také podílí na doprovodných vokálech.

Klara & The Pop Klara & The Pop

Noisy Pots

Emil & Jakub (Emil Machain a Jakub Tengler) spolu poprvé vystoupili v brněnských ulicích na jaře 2011 a kolemjdoucí zaujali hrou na kýble, hrnce a podobné předměty z kuchyně nebo garáže. Od té doby mají za sebou početná vystoupení v mnoha městech u nás i v zahraničí. Postupem času se z ulice přesunuli do klubů a na festivaly. Na zahajovací koncert festivalu Colours of Ostrava 2013 si přizvali mimo jiné klávesistu Michala Šupáka z Charlie Straight. Spojení kýblů a hrnců se syntezátory a zpěvem se jim zalíbilo a rozhodli se v této sestavě hrát pravidelně. Tak vznikl nový projekt s názvem Noisy Pots.

Noisy Pots

Himalayan Dalai Lama

Himalayan Dalai Lama jsou spojení elektronické hudby a živých nástrojů dvou lidí, na jednom podiu. Vznikli na začátku roku 2014 po rozpadnutí kapel The Hydes a Luis Bunuel. Směr, kterým se Himalayan Dalai Lama vydává, je fúze trapu, hip hopu, trip hopu a ambientní hudby dohromady s prvky indie-popu, živých bicí a basy.

Himalayan Dalai Lama Himalayan Dalai Lama Himalayan Dalai Lama Himalayan Dalai Lama Himalayan Dalai Lama

Teepee

Teepee Teepee

The Atavists

The Atavists The Atavists The Atavists

Blastersex

Blastersex Blastersex

Circus Brothers

Circus Brothers vznikli z kapely Circus Problem, kdy po rozchodu členů se zpěvákem kapely Jiřím Čevelou vznikla oddělením většiny členů Circus Problem kapela nová: Circus Brothers. Disco-balkan, který kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house.

Circus Brothers


Apríles 2017Apríles 2017Apríles 2017Apríles 2017Apríles 2017

Místo: Praha, Nákladové nádraží Žižkov
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: