Zpět

Audioriver Festival 2017

Od: 28.07.2017
Do: 30.07.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Płock, ul. Rybaki 8
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Solomun

Bosenský producent Mladen Solomun, v současnosti žijící v Hamburku, na sebe upozornil poprvé v roce 2006, kdy na svém novém labelu Diynamic vydal první EP Solomun. Během několika let si vybudoval reputaci tahouna Hamburského undergroundu, a to nejen díky vyhledávaným divokým parties v klubu Ego, který vlastnil se svým parťákem Adrianem Trolio. Ego má už dnes jiného majitele a Mladen se zatím vypracoval mezi nejžádanějším umělce současnosti.

Solomun je doma nejen za mixem, ale i ve studiu. Svědčí o tom desítky úspěšných releasů a album Dance Baby z roku 2009. Pověst inovátora house music mu vynesl remix Noir & Haze – Around, který byl oceněn Resident Advisorem jako Remix Of The Year, následovala první úspěšná residentura Diynamic v Sankeys na Ibize. Pro výpis ocenění bychom potřebovali další stránku, proto jen namátkou v roce 2012 od Mixmagu DJ Of The Year, Ibiza Producer Of The Year, Best Deep House DJ na Ibiza Awards a desítky dalších. Solomun je v současnosti residentem hned dvou klubů na Ibize, Sankeys a Pacha (Solomun + 1).

Solomun Solomun Solomun Solomun

Robert Hood

Robert Hood Robert Hood Robert Hood Robert Hood

London Elektricity

London Elektricity je hudební uskupení, které se nejvíce proslavilo jako předchůdce živých drum’n’bassových vystoupení, ačkoliv jejich hudba obsahuje také prvky jazzu, funku a breakbeatu. První podoba London Elektricity čítala duo Tony Colman a Chris Goss. Colman a Goss jsou taktéž zakladatelé labelu Hospital Records, se kterým je London Elektricity stále propojen.

London Elektricity London Elektricity London Elektricity London Elektricity London Elektricity

Maduk

Maduk

Kink

Kink Kink Kink

Ben UFO

Ben UFO Ben UFO Ben UFO Ben UFO

Boys Noize

Boys Noize vlastním jménem Alexander Ridha je německý DJ a producent pocházející z Hamburgu. S DJingem začal už ve velmi raném věku, když sbíral zkušenosti coby support takových jmen jako Felix Da Housecat nebo DJ Hell. Netrvalo ale dlouho a jméno Boys Noize se stalo renomovanou značkou kvality a zvukové originality. Pro Boys Noize je typická nebojácnost překračovat stávající hranice hudebních žánrů a zvuku jako takového. To vše za účelem vytvořit vlastní inovativní a zcela nezaměnitelný sound.

Boys Noize Boys Noize

Artefakt

Artefakt

The Erised

The Erised The Erised The Erised The Erised

Planetary Assault Systems

Planetary Assault Systems Planetary Assault Systems Planetary Assault Systems Planetary Assault Systems

Moodymann

Moodymann Moodymann Moodymann Moodymann

Carl Craig

Carl Craig patří mezi nejrespektovanější a nejvlivnější osobnosti elektronické scény a již přes dvacet pět let udává směr světové (nejen) techno kultury. Nadčasová fůze elektroniky, jazzu, soulu, ale i klasické hudby je to, co Carla Craiga odlišuje od ostatních špičkových DJů a producentů.

Carl Craig Carl Craig Carl Craig Carl Craig Carl Craig

Vitalic

Vitalic

High Contrast

High Contrast je přezdívka velšského drum’n’bassového DJe a producenta Lincolna Barretta. Dnes patří Barrett k nejvyhledávanějším DJ a dostal nabídky k mnoha mixům – například od Missy Elliot k remixu písně “We Run This”, od The Streets k “Has it Come to this” a od The White Stripes k “Blue Orchid”. Barrett nepije, nekouří, nebere drogy a je vegetarián.

High Contrast High Contrast High Contrast High Contrast High Contrast

Tale Of Us

I když Karm a Matteo pocházejí z Toronta a New Yorku, jejich domovem se stal Berlín, místo, mizí hudební hranice a příběhy se dějí na počkání. Ten jejich začal v roce 2011, kdy hudba Tale of Us dorazila k uším Setha Troxlera. Hudební vizionář byl novým přístupem okouzlen a vydal na svém labelu Visionquest jejich první EP Dark Song, další releasy brzy následovaly na labelech jako Cocoon a Barraca Music.

Tale Of Us přišli na scénu s ambicemi trendy nenásledovat, ale vytvářet. Jejich typický zvuk mezi deep housem, technem a atmosférickou elektronikou přiznává vlivy nu-disca, rocku, ale i popové hudby a je osvěžením současné světové elektroniky. Tale Of Us patří mezi nejsledovanější projekty roku 2015, což dokazuje místo mezi headlinery světových festivalů jako Sónar, Detroit Movement nebo Exit a jejich residentura v legendárním DC-10 na Ibize.

Tale Of Us Tale Of Us Tale Of Us Tale Of Us Tale Of Us

S.P.Y

S.P.Y S.P.Y S.P.Y S.P.Y

DJ Storm

Storm vždy byla jedním z nejvlivnějších djs na poli drumandbassu, známá svou exkluzivní selekcí i perfektní technikou mixování. Společně s Goldiem a tragicky zesnulou Kemistry rovněž stála u zrodu labelu Matelheadz. Její přínos byl stěžejní pro vývoj labelu na jeho dnešní úroveň, kdy je to jeden z nejrespektovanější dnb labelů vůbec. V průběhu času se rovněž spolčila s dalšími ženami v drumandbassu a společně nyní vystupují pod značkou Feline. Jakožto výherkyně ceny pro nejlepší drumandbassovou djku 4x po sobě, 2009 a 2012 a zároveň moderátorku pravidelné měsíční show na Ministry of Sound radio má dnes v drumandbassu největší vliv za svou dosavadní kariéru.

DJ Storm

Hugh Hardie

Hugh Hardie

Dax J

Dax J Dax J Dax J Dax J

Agents Of Time

Agents Of Time Agents Of Time Agents Of Time Agents Of Time


Audioriver Festival 2017Audioriver Festival 2017Audioriver Festival 2017Audioriver Festival 2017Audioriver Festival 2017

Místo: Płock, ul. Rybaki 8
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: