Zpět

Beltinefest: Cruadalach + Abinchova + další

Místo: Brno-město, Jihomoravský kraj
Od: 22.04.2017
Do: 22.04.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Brno, Kounicova 20/22
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Cruadalach

Cruadalach je české osmičlenné folkmetalové těleso, které pro svá živá vystoupení plně využívá violoncello, housle, šalmaje, dudy a zobcové flétny. Pro kapelu jsou typické velmi živelné show vedené energickým frontmanem. Repertoár Cruadalach byl v počátcích ovlivněn především středověkými a irskými motivy, kapela ale čím dál více nachází vlastní identitu a styl, v němž se prolíná vícero metalových žánrů. Texty písní, psané v angličtině a češtině, reflektují lidské zkušenosti i hodnoty a obecně spiritualitu lidského bytí, často pracují s legendami coby podobenstvím.

Cruadalach Cruadalach

Abinchova

Sedmičlené folk metalové těleso Abinchova pochází ze švýcarského Lucernu. Fanoušky si tato skupina získala lidovými melodiemi ve spojení se zdrcujícím thrash / death metalem, kde se potkávají vynikající kytarová sóla s housličkami, starými příběhy a mýty.

Abinchova

All Will Know

All Will Know All Will Know

An Theos

An Theos An Theos An Theos

Wolfarian

Wolfarian Wolfarian Wolfarian Wolfarian


Beltinefest: Cruadalach + Abinchova + dalšíBeltinefest: Cruadalach + Abinchova + dalšíBeltinefest: Cruadalach + Abinchova + dalšíBeltinefest: Cruadalach + Abinchova + dalšíBeltinefest: Cruadalach + Abinchova + další

Místo: Brno, Kounicova 20/22
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: