Zpět

Bosch Fresh Festival Plzeň

Místo: Plzeň-město, Plzeňský kraj
Od: 20.05.2017
Do: 21.05.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Plzeň, Radčická 2
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití Bosch Fresh Festival, který má již 7letou tradici, zavítá na jaře do 4 měst České Republiky a představí to nejlepší ze současné gastronomie. Svým podtitulem Ochutnej svět!, láká návštěvníky k degustaci vybraných zahraničních pokrmů a delikates.

Jak je již pro tento festival řadu let zvykem, nepůjde jen o farmářské trhy na náměstí, nýbrž o velkolepý víkend doslova nabitý bohatým programem. Návštěvníci se mohou těšit na několik pódií, z nichž dominantní bude hlavní cooking stage, na které se vystřídají taková esa, jakými jsou Zdeněk Pohlreich, Marcel Ihnačák, Roman Paulus, Radek David, které doplní Ivan Vodochodský, Karolína Kamberská a další, se svými živými show. Velkým lákadlem je rovněž oblíbená workshop stage, kde si lidé můžou se svým oblíbeným kuchařem uvařit jeho specialitu.

Tím ale program zdaleka nekončí. Po celou dobu konání festivalu můžou návštěvníci degustovat menu top restaurací jihočeského regionu, v soutěži si zvolit tu nejlepší z nich, nahlédnout pod pokličky světových kuchyní a zahraniční speciality také ochutnat. Připravena bude zážitková gastronomie, extrémní catering a další netradiční směry moderní gastronomie… Pro milovníky lahodných moků, jako jsou víno a pivo, budou připraveny ochutnávky z české i zahraniční produkce nejlepších vinařství a představí se známé i menší, či rodinné pivovary. Na festivale nebude chybět ani množství stánků s delikatesami z celého světa. Na své si přijdou prostě všichni, od pivních nadšenců, přes milovníky světové kuchyně až po rodiny s dětmi.Bosch Fresh Festival PlzeňBosch Fresh Festival PlzeňBosch Fresh Festival PlzeňBosch Fresh Festival PlzeňBosch Fresh Festival Plzeň

Místo: Plzeň, Radčická 2
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: