Zpět

Colours of Ostrava 2017

Místo: Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
Od: 19.07.2017
Do: 22.07.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Ostrava, Ruská 2993
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný v Ostravě. Od roku 2012 se koná v úchvatném prostředí Dolních Vítkovic – bývalém areálu hutí, dolů a železáren. První ročník proběhl v roce 2002. V roce 2015 jej navštívilo přes 43 000 lidí. Nabídne také mezinárodní fórum Meltingpot s řadou zahraničních hostů.


Učinkující
NázevPopis/foto
Jamiroquai

Jamiroquai Jamiroquai Jamiroquai Jamiroquai

Imagine Dragons

Hudební skupina Imagine Dragons pochází z třpytivého Las Vegas a hudebně se pohybuje na pomezí indie-rocku, popu i elektroniky. Jejich skladby s drsně znějícími názvy nejsou žádnými krváky, spíše energickými baladami o životě. Jejich producentem je stejný chlapík, který světu představil např. Eminema, Paramore nebo Rihannu.

Imagine Dragons Imagine Dragons Imagine Dragons Imagine Dragons Imagine Dragons

Alt-J (∆)

∆ (vyslovováno jako Alt-J) je britská indie rocková hudební skupina, která vznikla v roce 2007. Její debutové album s názvem An Awesome Wave vyšlo v polovině roku 2012 a sklidilo nebývale kladné ohlasy. V témže roce dokonce získalo cenu Mercury Prize za nejlepší britské album.

Alt-J (∆) Alt-J (∆) Alt-J (∆) Alt-J (∆) Alt-J (∆) Alt-J (∆)

Moderat

Berlínská scéna má zaslouženě skvělou reputaci v produkování vkusného minimalistického techna, v jehož čele stojí Apparat (Sascha Ring) a Modeselektor (duo Gernot Bronsert a Sebastian Szary). Tito tři vizionáři elektronické hudby se poprvé potkali v roce 2002 a výsledkem setkání je kolaborativní projekt Moderat, jehož jméno nese i první studiové album vydané v roce 2009, jež se zaslouženě setkalo s velkým úspěchem. Po delší odmlce, kterou tihle pánové strávili mj. i prací na svých vlastních projektech, se opět sešli ve studiu, kde podle jejich slov intenzivně pracovali šest měsíců. Výsledkem této spolupráce je jejich druhé společné album pojmenované jednoduše “II“.

Moderat Moderat Moderat Moderat Moderat Moderat

Justice

Pod názvem hudebního projektu Justice se ukrývá dvojice francouzských hudebníků a producentů Gasparda Augé a Xaviera de Rosnay. Jejich debutové album vydané v roce 2007 nemá v názvů žádné slovo, nýbrž kříž. Časopis Mixmag jej v červenci 2007 vyhlásil jako album měsíce, hudební portál Pitchfork mu přisoudil 15. místo v hitparádě 50 nejlepších alb roku 2007. Zároveň bylo nominováno na Grammy v kategorii Electronic, Dance. Od té doby tato dvojice sbírá jedno ocenění za druhým.

Justice Justice Justice Justice

Norah Jones

Norah Jones Norah Jones Norah Jones Norah Jones Norah Jones Norah Jones

Birdy

Jasmine van den Bogaerde alias Birdy je britská klavíristka a skladatelka, která ve dvanácti letech vyhrála Open Mic UK, postupně získala nominace na Brit Awards, už v 16 letech nominaci na Grammy, prodala přes deset miliónů nahrávek a točí se okolo ní producentská a skladatelská esa od Adele, OneRepublic, Mumford & Sons nebo Florence and the Machine. O Birdy také dobře vědí fanoušci televizních seriálů The Vampire Diaries a Hunger Games.

Birdy Birdy Birdy Birdy Birdy Birdy

LP

Laura Pergolizzi je americká zpěvačka a písničkářka, která vystupuje pod jménem LP. Je autorkou písní pro Cher Lloyd, Rihannu, Backstreet Boys, Christinu Aguileru a mnoho dalších.

LP LP LP LP LP

Midnight Oil

Midnight Oil je australská rocková kapela, která původně od roku 1972 vystupovala pod názvem Farm. Původní členové kapely byli Rob Hirst (bicí), Andrew James (baskytara) a Jim Moginie (klávesy a sólová kytara) a v roce 1975 přibyl zpěvák Peter Garrett. Kapela se proslavila především hitem z roku 1987 Beds Are Burning. Tvorba skupiny byla vždy silně politicky a ekologicky zaměřená. V roce 2002 ze skupiny odešel ejí frontman Peter Garrett, aby se mohl naplno věnovat politické činnosti. Ostatní členové pokračovali v hudební činnosti, ale již ne pod jménem Midnight Oil. V roce 2017 kapela slaví comeback v původní sestavě.

Midnight Oil Midnight Oil

Christian Löffler

Christian Löffler Christian Löffler Christian Löffler Christian Löffler Christian Löffler Christian Löffler

Machinedrum

Americký elektronický producent a multiinstrumentalista Travis Stewart má na kontě kvantum albumů a remixů. Vystupuje jako Machinedrum, Syndrone, Tstewart či v kolaboracích jako Sepalcure, Jets a Dream Continuuum. Jako jedna z největších hvězd elektronické hudby podle DJ Mag stanovil standard, na který bude aspirovat nová vlna imitátorů.

Jeho debut Now You Know vyšel v roce 2001 v průkopnickém vydavatelství Merck Records a získal celosvětovou pozornost a uznání od muzikantů, fanoušků a kritiků. Jeho nejvýznamnější nahrávkou je LP Vapor City, který vyšel na Ninja Tune. Součástí tohoto „konceptuálního vesmíru“ byla i interaktivní stránka a výstava v NYC spuštěná současně s albem.

Machinedrum Machinedrum Machinedrum Machinedrum Machinedrum

Extrawelt

Arne a Wayan se na hudební scéně pohybují od začátku 90. let, kdy ve svém rodném Hamburku začínali pod pseudonymem techno-trancového projektu Midi Miliz. Jejich průlom coby Extrawelt přišel v roce 2005, kdy vydali svůj první singl Zu Fuss pod labelem Border Community. Po úspěšných releasech přišlo na řadu jejich debutové album Schöne Neue. To německé publikum zvolilo v magazínech Groove a Raveline jako nejlepší toho roku. Album také získalo označení The Best Live Act. O tři roky později vydali skvěle recenzované album Aufruhr, se kterým jsou spjati dodnes.

Hamburské duo Extrawelt hudebně čerpá ze svých začátků v „devadesátkách”, ale vybírají si jen to nejzajímavější a stále produkují současnou, až nadčasovou elektroniku. Jejich alba a releasy se vyznačují silnou dějovou linkou, která posluchače vtáhne do jejich příběhu. Umí propojit minimalistické prostředí s výraznějšími beaty, což v posluchačích od prvního tónu rozvibruje energii.

Extrawelt Extrawelt Extrawelt

Max Cooper

Max Cooper Max Cooper Max Cooper Max Cooper

UNKLE

UNKLE

Digitalism

Digitalism je dvojice německých hudebníků hrajících elektronickou hudbu. Krátce po svém vzniku v roce 2004 se zařadili mezi největší evropské hvězdy žánru new rave. Skupinu pocházející z Hamburgu tvoří Jens Moelle a İsmail Tüfekçi (Němec tureckého původu). Vydávají na labelu Kitsuné Music, který se specializuje právě na elektronickou hudbu.

Prvním počinem německého dua se stalo album Idealism ze kterého vyšly i 4 singly („Idealistic“, „Zdarlight", „Jupiter Room" a „Pogo"). Nedílnou součástí jejich tvorby jsou remixy (většinou označované jako Digitalism Remix), mezi jejich známé remixy patří např. The Futureheads - „Skip to the End", Klaxons - „Atlantis to Interzone" a „Kingdom" od Davida Gahana.

Digitalism Digitalism Digitalism Digitalism Digitalism Digitalism

Roosevelt

Za elektro synth popovým projektem s názvem Roosevelt se ukrývá německý producent Marius Lauber, který pochází z města Cologne. I přestože na hudební scéně působí relativně krátce, stihl už zaujmout řadu významných promotérů a především si vybudovat slušnou základnu fanoušků.

Roosevelt Roosevelt

Michael Kiwanuka

Michael Kiwanuka Michael Kiwanuka Michael Kiwanuka

Benjamin Clementine

Bbritský soulový zpěvák a pianista-samouk.

Benjamin Clementine Benjamin Clementine Benjamin Clementine Benjamin Clementine

Nouvelle Vague

Nouvelle Vague je francouzské hudební uskupení jehož jádro tvoří skladatelé Marc Collin a Olivier Libaux. Název skupiny je jakousi slovní hříčkou odkazující v první řadě na tradici francouzské filmové Nové vlny 60. let minulého století, dále na hlavní zdroje jejich hudby (především coververze new wave a punk rocku) a v neposlední řadě i na zvuk jejich skladeb vycházející ze stylu bossa nova 60. let („bossa nova“ znamená v portugalštině „nová vlna“).

Ke členům tohoto hudebního uskupení patří mnoho samostatně působících francouzských umělců, kteří se hlásí k „hnutí za obrodu francouzského šansonu“ (Renouveau de la chanson française): Anaïs Croze, Camille Dalmais, Phoebe Killdeer, Mélanie Pain a Marina Céleste. Zkušení muzikanti, naprostá symbióza mezi pódiem a publikem a střídání nefalšovaných akustických písniček s punkovými vypalovačkami, to vše dělá z jejich koncertů show, na kterou se jen tak nezapomíná.

Nouvelle Vague Nouvelle Vague Nouvelle Vague Nouvelle Vague Nouvelle Vague Nouvelle Vague

Warhaus

Warhaus Warhaus Warhaus Warhaus

Booka Shade

Booka Shade je německé elektrohousové duo. Kombinací elektroniky s prvky klasické hudby, rocku i jazzu oslovují Arno Kammermeier a Walter Merziger nejen fanoušky taneční hudby, ale také jiných žánrů. Rozhodně si je nezaškatulkujete. Jejich hudba nezná hranic. Během dlouhých 25 let spolupráce Arno a Walter zjistili, že omezit se na jeden vyhraněný žánr hudby je pro ně takřka nemožné. Pod různými názvy začínali s electro-popovými sety obrážet německou klubovou scénu, později se nechali najímat jako tvůrci filmových soundtracků a popových hitů. Tuto cestu ale brzy zavrhli a dodnes na ni vzpomínají jako na spíše depresivní období své tvorby. “Tehdy nám to bylo všechno jedno. Dneska řešíme každou notu,” říká Arno. Až v roce 2002 konečně najeli na tu správnou kolej a založili si v Berlíně nahrávací společnost Get Physical Music, líheň německé moderní taneční hudby, kde vydali čtyři vlastní alba. Kromě vlastní tvorby slaví úspěch i s remixy pro nejrůznější jména, a to od Depeche Mode přes Mobyho až po Kings Of Leon.

Booka Shade Booka Shade Booka Shade Booka Shade Booka Shade

Donny McCaslin

Donny McCaslin je slavný americký saxofonista, který začínal v kapele Eddieho Gomeze a za dobu své kariéry spolupracoval s mnoha velkými jmény světového jazzu.

Se svou kapelou potom nahrál poslední album Davida Bowieho, Blackstar.

Donny McCaslin Donny McCaslin Donny McCaslin

Laura Mvula

Laura Mvula Laura Mvula Laura Mvula Laura Mvula Laura Mvula

Afro Celt Sound System

Afro Celt Sound System, world music superskupina založená na Grammy nominovaným producentem a kytaristou Simonem Emmersonem, mísí na tanečních podkladech vlivy keltské a africké tradiční hudby. Kapela, která před 15 lety spadla z čistého nebe a která se téměř přes noc stala hvězdou svého vlastního žánru. Kapela je pověstná nezapomenutelnou atmosférou živých vystoupení, která vás pohltí a přenese do jiného světa, do světa Afro Celt Sound System.

Afro Celt Sound System Afro Celt Sound System

Speed Caravan

Speed Caravan (Mehdi Haddab z Alžírska, baskytarista Pascal ‘Pasco’ Teillet Letrouc a programátor Skander Besbes), se totiž v Dakaru se senegalskými muzikanty nově napojil na mbalax, rytmicky drtivý styl rozvibrovaný hlasitými bubny sabar.

Než Mehdi Haddab se Speed Caravan debutoval v roce 2008 na labelu Real World albem Kalashnik Love, prošel multikulturní skupinou Ekova a s tuniským elektro programátorem Smadjem tvořil nadšeně přijaté DuOud, v němž revolučním způsobem meditativní zvuk arabské loutny obestřeli techno beaty a rockovou energií. Se Speed Caravan dobyl Mehdi většinu významných festivalů a získal si pověst smělého inovátora původně akustického nástroje. Se Speed Caravan se zapojil i do Albarnova projektu Africa Express a sám hostoval u kdekoho: Rachid Taha, Gorillaz, Salif Keita, Ibrahim Maalouf, Eric Truffaz aj. Zatímco na debutu nabídl Speed Caravan strhující verze skladeb Killing An Arab od The Cure a Galvanize od Chemical Brothers, nové album stojí na autorských skladbách, podle Mehdiho kolektivním díle, natočeném převážně v dakarském Studiu 26 s hudebníky ze skupiny zpěváka Youssou N´Doura. Speed Caravan se hlasí také k psychedelii 60. let.

Speed Caravan

St. Paul & The Broken Bones

St. Paul & The Broken Bones St. Paul & The Broken Bones St. Paul & The Broken Bones

Faada Freddy

Senegalského zpěváka Fadda Freddyho (vlastním jménem Abdou Fatha Seck) si mnozí pamatují z řad Daara J, podle prestižní ankety BBC Awards World Music nejlepší africké skupiny roku 2004. Její přelomové album Boomerang je pak obecně bráno za jednu z afrických hip hopových nahrávek století. S Daara J tehdy uchvátili mládež a s dalšími rapery si u veřejnosti získali nesmírný respekt.

Faada Freddy Faada Freddy Faada Freddy

Pierce Brothers

Pierce Brothers

Louis Berry

Písničkář z předměstí Liverpoolu s chraplavým hlasem, který hraje kytarový rock pod vlivem 70. let minulého století. V liverpoolských GIT Awards získal v roce 2015 cenu One to Watch, jeho talent explodoval v BBC Introducing, přidala se další rádia, vyjel na úspěšné britské turné, vydal skvělé singly, epíčko Rebel a videoklip Restless mu natočil vyhledávaný Finn Keenan. Nakonec Louis Berry skončil ve studiích amerického Nashville, kde natočil debutové album.

Louis Berry Louis Berry Louis Berry

The Carny Villains

Šestičlenná kapela z Bristolu, která hraje mix swingu, skáčka, Balkánu a punkrocku. Nálepku Stomping Swing Circus Show nepoužívá kapela jen tak z plezíru: začínala ve slavné bristolské company Invisible Circus a projela s ní půlku světa, což vysvětluje bláznivé kostýmy a show.

The Carny Villains The Carny Villains The Carny Villains

Blazin' Fiddles

Šestičlenná skupina ze Skotska funguje s obměnami v sestavě od roku 1998. Kapelu tvoří čtvery housle, kytaristka a a klávesista Angus Lyon. Blazin' Fiddles koncertovali po celém světě, v Buckinghamském paláci i vyprodané londýnské Royal Albert Hall a na soukromé představení si je domů pozval Sean Connery.

Blazin' Fiddles Blazin' Fiddles

Ferocious Dog

Legendární britská folk-punková kapela.

Ferocious Dog

Sam Lee & Friends

Skupina folkového hudebníka Sama Lee.

Sam Lee & Friends Sam Lee & Friends Sam Lee & Friends

King Creosote

King Creosote, občanským jménem Kenny Anderson, pochází z východoskotského hrabství Fife, historického centra prastarého keltského království Piktů a místa spjatého s přírodou, která jeho tvorbu nadevše inspiruje a ovlivňuje od samého začátku. Nejvíc se proslavil v roce 2011 s Diamond Mine, albem za které získal nominaci na Mercury Prize. Podílel se na něm rovnou měrou producent Jon Hopkins, blízký spolupracovník Briana Ena a Coldplay. Název posledního alba Astronaut Meets Appleman vyjadřuje tak trochu Kingovu nostalgii za časy, kdy děti nevisely na internetu a mobilních telefonech. Jeho dcera dostala hračku kosmonauta, prý docela hezkou. Pak její maminka vzala obyčejné jablko, zastrčila do něho pár dřívek a vykouzlila z něho Jablečného muže, hračku, které malé děvče dalo okamžitě přednost.

King Creosote King Creosote King Creosote

Teleman

Teleman Teleman

Michal Hrůza

Michal Hrůza je osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než deset let. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelu Hrůzy, se kterou od té doby vydal již dvě studiová alba.

Michal Hrůza Michal Hrůza

Janáčkova filharmonie Ostrava

Janáčkova filharmonie Ostrava se ve velmi krátké době od svého vzniku v roce 1954 zařadila mezi přední česká symfonická tělesa. Od roku 1958, kdy uskutečnila své první zahraniční turné, navštívila opakovaně téměř celou Evropu, Spojené státy, Japonsko, Jihokorejskou republiku, Tchaj-wan a díky finanční podpoře města Ostravy a společnosti Arcelor Mittal se v roce 2006 JFO stala po České filharmonii, jež do Austrálie zavítala na turné v roce 1959, teprve druhým tuzemským symfonickým tělesem, které mělo příležitost se u protinožců prezentovat.

Janáčkova filharmonie Ostrava

Haus

Haus Haus

Fakear

Fakear, vlastním jménem Theo La Vigoureux, je francouzský producent. Popularitu mezi fanoušky a pozornost jmen jako M.I.A., jež při zhlédnutí jeho působivých schopností volala po spolupráci, si Fakear získal nejen osobitou tvorbou, charakterizovanou euforickou náladou, nakažlivou flow a chytlavými melodiemi.

Fakear Fakear Fakear Fakear Fakear

Darkstar

Darkstar

Voiski

Voiski Voiski Voiski Voiski

Dusty Kid

Paolo se už ve 4 letech odhodlal k dráze hudebníka. Po základním ročním kurzu hry na housle a piano byl přijat jako velmi talentované dítě do šestého ročníku konzervatoře. Ze světa klasické hudby se ovšem brzy začal přesouvat k elektronice a skrze syntezátory a samplery objevil novou vášeň v produkování elektronické hudby. Už v 18 letech vydal první singl. Později s DJem Andreou Ferlinem ve společném projektu vydali několik EP, z nichž si mnoho skladeb našlo cestu do DJ setů jmen jako Richie Hawtin, Ricardo Villalobos, Sven Vath nebo Magda. Na sólové dráze posléze remixuje skladby Mobyho, Armand Van Heldena, Robyn, Booka Shade nebo Pet Shop Boys. Dusty Kid je těžko zařaditelný, ale sám svou hudbu popisuje jako eklektické techno s vlivy 80’s a acid house, to celé okořeněné dávkou minimalu.

Dusty Kid Dusty Kid

Plusminusnula (±0)

Čtyčlenná kapela ±0, která se dala dohromady na fakultě architektury v Liberci.

Skvělé eponymní debutové album shoegazových ±0 je k poslechu na jejich Bandcampu.

Plusminusnula (±0) Plusminusnula (±0) Plusminusnula (±0)

Autumnist

Autumnist Autumnist Autumnist

Cold Cold Nights

Písničkář Jakub Jirásek aka J vystupoval sólově od roku 2010. Postupně k sobě přibral další 3 muzikanty a vystupovali společně pod názvem J & The Cold Cold Nights. Postupně však Jakubovi přezdívka J začala být protivná a tak se kapela koncem ledna 2017 přejmenovala pouze na Cold Cold Nights.

Cold Cold Nights Cold Cold Nights

dné

Ondřej Holý aka Dné vytvořil svou první skladbu v únoru 2008. Nahrál ji na mikrofonu svého laptopu. Rok na to vydává své první EP Talking With Crayons, vydané veřejně a zdarma. Od té doby hraje Dné často s kolegou Kryštofem Hanzlíkem a jinými kapelami jako jsou například Handsome Furs, The Album Leaf, či Icy Demons. Debutové album These Semi Feelings, They Are Everywherepak vyšlo v roce 2016.

dné dné dné dné dné

Esazlesa

Dvě kytary, řev, basa, bicí… punk! Melancholie, která se ti pomalu zažírá až na kost. A ty se nebráníš. Stojíš s otevřenou náručí a z napůl šíleného výrazu v tvých očích jde jasně přečíst, že nemáš dost. Živočišná exploze té nejvnitřnější energie. Všechno špatný se z tebe dere na povrch a tobě nezbývá nic jiného, než vše sledovat s naprostým úžasem.

Esazlesa Esazlesa Esazlesa Esazlesa

Johnny the Horse

Jan Vytiska aka Johnny the Horse vydal v listopadu 2013 své první eponymní album. Obsahuje šest skladeb zařaditelných žánrově do punku a post-punku. Na desce spolupracoval s kapelou Palermo (Roman Štětina, Dominik Gajarský). Jan Vytiska dokončil intermediální studia v Ostravě a se svými pohádkově apokalyptickými obrazy s tematikou folklóru valašských hor zaujal tuzemský i mezinárodní galerijní klimax.

Johnny the Horse Johnny the Horse

Manon Meurt

Předskakování My Bloody Valentine raketově odstartovalo kariéru tomuto genderově vyváženému rakovnickému uskupení. Irské legendy si dokonce při zvukové zkoušce stěžovali, že jsou Manon Meurt moc nahlas. Existuje snad větší kompliment? Toho povyku ohledně Manon Meurt bylo a je opravdu hodně, ale všem pochybovačům vytřeli zrak svým eponymním debutem, který na české scéně nemá obdoby. Hluboká basa, nádherný zasněný zpěv devatenáctileté kytaristky Katky a o malinko postrockovější aranžmá, než škatulka shoegaze naznačuje.

Manon Meurt Manon Meurt Manon Meurt

Muzikant Králíček

Muzikant Králíček Muzikant Králíček Muzikant Králíček

Niechęć

Niechęć Niechęć Niechęć Niechęć

Talent Transport

Slovenští Talent Transport se pohybují mezi jazzem, art rockem, popem a současnou vážnou hudbou.

Talent Transport Talent Transport Talent Transport

Rest in Haste

Rest in Haste je trio inspirované kalifornským pouštním rockem, garážovou psychedelií a indie rockem. Rafinované riffy, neúprosný rytmus, kosmické zvuky thereminu a osudové písně zahrané bez ohledu na lokální zvyklosti.

Rest in Haste Rest in Haste Rest in Haste

ROLE

ROLE ROLE ROLE ROLE

Tomáš Palucha

Hudba dua Tomáša Palucha (Jan Tomáš & Libor Palucha) staví na precizní souhře dvou minimalisticky pojatých kytarových linek, z nichž ale roste mocná zvuková stavba. Hypnotický účinek, který kapela dovede jen coby duo navodit, je místy zcela nečekaný.

Tomáš Palucha

Xylouris White

Spojení Giorgios Xylourise a Jima Whitea v žádném případě není nějakou instantní umělou vazbou, nebo snad dokonce marketingovým plánem. Oba dva pojí dlouholeté přátelství. Znali se dokonce ještě předtím, než Jim White spolu s Warrenem Ellisem a Mickem Turnerem později založil slavné Dirty Three. Ti pak právě spolu s Xylourisem odehráli poměrně hodně koncertů v Austrálii a White dokonce několikrát doprovázel Xylourisova otce, legendu krétského folklóru vystupující pod jménem Psarandonis. White s Xylourisem si ohromně rozumí a na jejich souhře je to jasně znát.

Xylouris White Xylouris White Xylouris White Xylouris White

minus123minut (−123minut)

−123minut byla česká hudební skupina, která ve své hudbě propojovala více žánrů, zejména ovšem jazz, blues, funky a world music. Její síla spočívala především v živých vystoupeních, které byly z velké části tvořené improvizací. Název skupiny vznikl podle slov Zdeňka Bíny zcela náhodně, pouze jako hra slov, a nemá hlubší význam. K popularitě −123 min. značně přispěl zisk ceny Akademie populární hudby za rok 1999 v kategorii Objev roku.

Po rozchodu kapely v roce 2009 se skupina sešla opět v roce 2016 s lehce změněným názvem minus123minut.

minus123minut (−123minut) minus123minut (−123minut)


Místo: Ostrava, Ruská 2993
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: