Zpět

Eternal Noise Misery 2018

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 21.04.2018
Do: 21.04.2018
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha 5, Nádražní 3
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Jednodenní DIY festival organizovaný lidmi z Kreas, D-Beat mafie, La fiesta del ruido a River Promotions. Pořádná dávka hluku v podaní různych undergroundových stylů včetně hardcore punku, grindcore, powerviolence, sludge, doom a dalších, to vše na třech podiích.

Učinkující
NázevPopis/foto
Sheeva Yoga

Sheeva Yoga

Cyness

Möbius

Möbius

Lahar

Lahar Lahar

Průmyslová smrt
Průmyslová smrt vznikla na přelomu léta a podzimu 2003. Zakládající členové se chtěli původně zaobírat směrem k bezmyšlenkovité extrémní muzice, ale někde se stala chyba a kapela se začala ubírat jiným směrem. V textech se začaly objevovat sociální a politická témata. Změnila se sestava členů, odehrálo se mnoho koncertů a odjelo se několik zahraničních turné. Kapela vydala několik alb a v současné době je dále aktivní.

Průmyslová smrt

Unattended Funeral

Unattended Funeral

See You In Hell
Česká hudební skupina See You In Hell vznikla v roce 1999 a od té doby hraje hrubý a rychlý hardcore punk. V kapele působí čtyři členové dva kytaristé, bubeník a zpěvák Jožka, který je také zodpovědný za sebedestrukci.

See You In Hell


Eternal Noise Misery 2018Eternal Noise Misery 2018Eternal Noise Misery 2018Eternal Noise Misery 2018Eternal Noise Misery 2018

Místo: Praha 5, Nádražní 3
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: