Zpět

Firebeatz Pilsen Dance Music Festival

Místo: Plzeň-město, Plzeňský kraj
Od: 17.03.2017
Do: 17.03.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Plzeň, Zahradní 173
Vstupenky/informace: GoOut.cz

3. ročník Pilsen Dance music festivalu se bude konat 17. března v Papírně. Headlinerem bude uznávaná DJská a producentská dvojice z Holandska – Firebeatz.

Tim a Jurre, neboli frajeři, kteří stojí za singly jako No Heroes, Rage, Helicopter či I Can‘t Understand. Hoši ze země tulipánů nejsou rozhodně žádní nováčci na světové taneční scéně a podle toho vypadá i jejich bohatá kariéra. Od roku 2008, kdy projekt Firebeatz vznikl, se mohou pyšnit více než 60 vydanými singly, na kterých spolupracovali s největšími jmény elektronické taneční hudby. Jejich talentu si všiml sám velký Tiësto,Calvin Harris a úspěšnou spolupráci s Martinem Garrixem s názvem Helicopter, která se držela několik dní jako nejprodávanější skladba portálu beatport, nemusíme ani představovat. Umělecké prsty rodáků z Tilburgu sahají i za hranice taneční scény, a to když se podíleli na skladbách pro rapery Pitbulla, Snoop Dogga, Fatman Scoopa či zpěváka Jamese Blunta.


Učinkující
NázevPopis/foto
Firebeatz

Firebeatz Firebeatz Firebeatz

Manene

Mladý talentovaný DJ, který hrál poprvé před větším počtem lidí v roce 2010 v pražských klubech Lávka, Prdel a Štvanice, a v Ostravě v klubech Le Bazar, Barvy. V roce 2011 se stává rezidentním DJem podniků Coco Café a Bar Baru v centru Prahy. Pravidelně vystupuje také v klubech Mecca, Sasazu nebo Retro.

Manene Manene

Matamar

Duo Matamar si za dobu své působnosti vytvořilo pevnou pozici na české klubové scéně. Vystoupili snad ve všech předních klubech v ČR (Roxy, Mecca, SaSaZu, Duplex, Retro Music Hall, Abaton, Fabric, Fléda atd.), ale i na Slovensku a to po boku jak české, tak zahraniční špičky. Jsou známí svým zápalem a rozhodně nepatří mezi djs, kteří za mixem usínají. K jejich největším úspěchům patří vystoupení na jubilejním 30. díle halové akce Apokalypsa a také 3. místo v anketě Dance Awards jako objev roku.

Matamar Matamar

Richard Reynolds

Richard Reynolds mladý nadaný hudební producent, remixér a DJ. Narodil se na východním Slovensku ve městě Košice, nicméně od roku 2002 žije v Praze. Vyzkoušel různé styly hudby, ale nejvíce se ztotožnil s house music. Hudba se stala jeho životem a posedlostí.

Richard Reynolds Richard Reynolds Richard Reynolds

Angry Beats

Angry Beats je projekt dvou mladých DJs – Antona Sheremetieva a Vo Anh Tuana. Převážně vystupují na pražské klubové scéně. Mezi jejich oblíbené styly patří progressive house, electro house a trance. Jsou milovníky tvrdých beatů a rychlého mixu tracků. Angry Beats jste mohli už slyšet například v klubech Sasazu, Mecca, Roxy, Touster, K.U. Bar, Havana Club, Hany Bany nebo PH+ a Pantheon v Plzni.

Angry Beats

Wavehookers

Mladé nadějné dj a producerské duo pocházející z Plzně, společně fungující od roku 2015. Od té doby si vytvořili velkou fanouškovskou oporu hlavně na plzeňsku, ale také se rozšiřují i dále do jiných koutů republiky. Loni se stali rezidentními djs klubu Gimlet v Pardubicich, hrají pod rukou plzeňského Pantheon Music Clubu kde se letos stali rezidenty. Vytvořili si svou vlastní noc s názvem „Earthquake" v klubu mko, která je v Plzni velmi populární.

Wavehookers

Tokátko

Mladý nadějný DJ a promotér Tokátko se na klubové scéně pohybuje již od roku 2005. Za svou kariéru vystoupil již ve většině pražských klubů a postupem času si vyzkoušel spoustu hudebních stylů. Nejvíce ho oslovil německý sound deep house & tech-house music. Za svůj dosavadní největší úspěch považuje své vystoupení na O2 Open Air festivalu v roce 2011. Vystupoval také na festivalech jako Cinda Open Air, Czech House Paradise, O2 Open Air, nebo Mácháč.

Tokátko Tokátko

Immortal

Immortal Immortal


Firebeatz Pilsen Dance Music FestivalFirebeatz Pilsen Dance Music FestivalFirebeatz Pilsen Dance Music FestivalFirebeatz Pilsen Dance Music FestivalFirebeatz Pilsen Dance Music Festival

Místo: Plzeň, Zahradní 173
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: