Zpět

Fluff Fest 2017

Místo: Rokycany, Plzeňský kraj
Od: 21.07.2017
Do: 23.07.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Rokycany, Nad Husovými sady
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
The Tidal Sleep

The Tidal Sleep je německá post-hardcore kapela, která vznikla teprve na jaře roku 2011. Tvoří ji čtveřice muzikantů, kteří hudbu považují za důležitý sdělovací prostředek. Nesnaží si budovat image “hodných kluků v kostkovaných košilích”.

The Tidal Sleep The Tidal Sleep

Birds In Row

Birds In Row je jedna z nejnašlápnutějších francouzských emo hardcore kapel dnešní doby. Od svého založení v roce 2009 ušli poměrně hodně dlouhou cestu, během které najezdili spoustu kilometrů po všech koutech Evropy. Pravidelně se vydávají na tour s kapelami jako Converge, Touché Amoré, Loma Prieta a mnoha dalšími.

Birds In Row Birds In Row

Doom

Doom je britská hudební skupina, která stála u zrodu toho čemu se dnes říká crust. Špinavější verze punku anebo pokud chcete uhlazenější verze grindcoru. Společně s Extreme Noise Terror, Heresy, Amebix, Ripcord nebo Deviated Instinct patří ke klasice ostrovního hardcore z konce let 80. a začátku let 90.

Doom

Chokehold

Chokehold Chokehold

Vitamin X

Vitamin X

Heaven in Her Arms

Heaven in Her Arms Heaven in Her Arms Heaven in Her Arms Heaven in Her Arms

Burn

Burn Burn

Geraniüm

Geraniüm

Questions

Questions

Accidente

Accidente Accidente Accidente

Red Apollo

Red Apollo Red Apollo Red Apollo

Nine Eleven

Nine Eleven je jedna z nejaktivnějších hardcore hudebních skupin, která má svoje sídlo na Starém kontinentu a to konkrétně ve Francii. Svůj zvuk přirovnávají k Nirvaně na amfetaminech s třemi jehlami v každé ruce.

Nine Eleven

Finisterre

Finisterre Finisterre

Rutka Laskier

Intenzivní posluchačský zážitek nabízí posthardcoreový projekt Rutka Laskier. Kvintet zrozený ze scény v jihomoravských Hrušovanech nad Jevišovkou oživuje na svém loňském EP/LP slávu českého emo, v jejich hudbě ale najde i vlivy noise či postpunku. Naživo je to nálož surové energie, přes ostré hrany ale prosvítá něžná vnitřní krása. Zaujali na kazetové kompilaci fanzinu NO MO a v létě odjeli svoje první mezinárodní turné, načež vystoupili i na festivalu Beseda u Bigbítu. „Tahle kapela nepovažuje hudbu jen za zábavu a most k lokální popularitě. (…) Rutka Laskier je můj letošní kytarový objev, nejenom hudebně,“ napsal Kay Buriánek v časopise Headliner.

Rutka Laskier Rutka Laskier Rutka Laskier

Past

Čtveřice z Varšavy nedávno vypustila do světa skvělý demo, který letos vychází na vinylu na Samuel Records. Post punková syrovost, zjemněná “dark wave” romantikou a smutkem. Jako kdyby The Cure byli z Washingtonu D. C. a vydávali na Dischordu a ne na Fiction. Do toho naléhavej zpěv v polštině, kterej dává celý kapely nezaměnitelnou porci uvěřitelnosti.

Past

Svffer

Svffer Svffer Svffer Svffer

nic

nic nic

Ruined Families

Ruined Families je řecká kapela, která hraje temný, lehce chaotický hardcore podávaný s energickou živelnou show, což spolu s jejich punkovým DIY přístupem vytváří přesně to, jak by hardcore kapela měla fungovat.

Ruined Families Ruined Families Ruined Families

Teething

Teething

Heatseeker

Heatseeker jsou mladá straight edge parta z Waršavy hrající Boston hardcore 80tých let. Hudebně se podobají kapelám jako SS Decontrol, DYS, Slapshot. V roce 2015 vydali 7" vinyl na labelu Elephant Skin Records.

Heatseeker Heatseeker

Lie After Lie

Lie After Lie Lie After Lie Lie After Lie


Fluff Fest 2017Fluff Fest 2017Fluff Fest 2017Fluff Fest 2017Fluff Fest 2017

Místo: Rokycany, Nad Husovými sady
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: