Zpět

Futurum Day & Night Fiesta: Zombies In Miami + PSJ + další

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 22.07.2017
Do: 22.07.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha 5, Zborovská 7
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Speciální jednodenní festival Futurum Music Baru. Od 14 do 22 hodin se bude hrát venku, od 22 až do šesté ranní si zatrsáte uvnitř. Hlavním tahákem bude live set mexických Zombies In Miami.


Učinkující
NázevPopis/foto
Zombies In Miami

Zombies In Miami Zombies In Miami Zombies In Miami

PSJ

PSJ

Click Joe (Disco Møreti)

Click Joe je český DJ, hraje od roku 2001. V chilloutech a prostorech k tomu určeným, rád dotváří atmosféru eklektickým mixem “najazzlé” a deep hudby. Tam, kde se tančí, pak preferuje desky jakkoliv načichlé detroitským technem nebo smysluplným Minimalem. Na Moravě se podílí na chodu večírků Magion v klubu Fléda a Musikfarben ve vyhlášeném klubu Perpetuum. Za svou kariéru si zahrál například s Murcof, Jamie Lidell, Magda, Gregor Tresher, Daniel Stefanik, Someone Else, Oliver Koletzki, Inverse Cinematics, Jeff Bennett, Niederflur, MIA, Quarion, Skwerl, Miss Fitz, Adam Beyer, Jahcoozi, Off Pop, The Glimmers ad. Kromě hraní po klubech a festivalech píše o hudbě pro časopis Xmag a server NuBreed.cz.

Click Joe (Disco Møreti)

Awacs

Awacs se djingu věnuje již od roku 2000, kdy vznikl dnes již neexistující soundsystem Zippy Zone. Zpočátku ho bavil hlavně house a techhouse, poté deep a moody techno. Přibližně před osmi lety se začal zajímat o minimal, a to ve všech jeho podobách.

Mezi jeho oblíbené producenty patří například Deadbeat, Monolake, Mikkel Metal, Beat Pharmacy, Anton Zap, Cassy, Mathias Kaden, Stimming, Marco Zenker a mnoho dalších. Awacs nehraje pouze minimal, ale i dubstep, deep house, deep a dub techno, ambient a experimentálnější věci se zlomeným beatem, občas si zahraje starší desky z labelů jako Blueprint, Kanzleramt, Surface apodobně.

Awacs

Vik

Vik

Motch

Motch

Mike.H

Mike.H je hudební nadšenec, DJ a promotér. Vkus mu zásadně formovala psychedelická rocková a raná elektronická hudba a to především “kosmische musik”, neboli také krautrock. To jest experimentální rocková scéna západního německa na přelomu 70. a 80. let. Nebojí se přiznat ani vliv trancu, který ve svých začátcích poslouchal. Jeho hudební záběr je široký, libuje si v ambientu, chytrém technu, ale i v bass music všeho druhu. Vše co má rád ale spojuje zásadní důraz na melodii a specifická atmosféra.

Spolupořádá klubovky SEED a Mosaik, na kterých se například již představili Cid Rim, Kelpe, Ricardo Tobar, Norwell a další.

Mike.H

Not_me

Not_me

Joshek

Joshek

Milan Kroutil

Milan Kroutil

Frank Love & DJ Lamborghini


Futurum Day & Night Fiesta: Zombies In Miami + PSJ + dalšíFuturum Day & Night Fiesta: Zombies In Miami + PSJ + dalšíFuturum Day & Night Fiesta: Zombies In Miami + PSJ + dalšíFuturum Day & Night Fiesta: Zombies In Miami + PSJ + dalšíFuturum Day & Night Fiesta: Zombies In Miami + PSJ + další

Místo: Praha 5, Zborovská 7
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: