Zpět

GrandFest Čáslav 2018

Místo: Kutná Hora, Středočeský kraj
Od: 15.12.2018
Do: 15.12.2018
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Čáslav, nám. Jana Žižky z Trocnova 74/11
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Největší klubová akce v Čáslavi GrandFest proběhne letos 15. prosince.

Učinkující
NázevPopis/foto
Civilní obrana
Čáslavská pop-punk-rocková skupina, která má za sebou stovky koncertů po celé České Republice a Slovensku, desítky účinkování na předních českých festivalech jako _Votvírák, Sázava Fest, Trutnov Open Air, Přeštěnice Music Festival, Natruc_ a dalších. Na kontě má tři studiová alba (_Konkurz_, _[So:wA]?_ a _Loterie_) a několik samostatných singlů (například _Pussy je kunda_, _Holku pevnou mít_ nebo _I Like Mrkvička_.). Kapela vznika v roce 2005, kdy si jen pár kamarádů ze Střední průmyslové školy v Čáslavi občas zašlo zahrát na kytary do bývalého skladu civilní obrany (odtud tedy název Civilní Obrana), ale vážně to kluci začali brát až od roku 2007, kdy se začalo s koncertními vystoupeními. Převážně kytarovou muziku a melodické zpěvy Civilní Obrana kombinuje s elektronickými synťáky a v textech si většinou dělá legraci a to jak z aktuálních témat tak i ze sebe sama.

Civilní obrana Civilní obrana

Imodium
Jedna z nejúspěšnějších mladých českých kapel. Pod vydavatelstvím Warner music (nyní pod vydavatelstvím Supraphon) vydala tato rocková formace již 3 studiové a jednu live desku. Imodium si svůj úspěch tzv. “vyjezdili”. Díky stovkám odehraných klubových a festivalových vystoupení se z nich stala jedna z nejlepších živých kapel v ČR. Každoročně jako jediná kapela v ČR pořádá tzv. Bytové turné, sérii koncertů v bytech svých fanoušků.

Imodium Imodium Imodium Imodium

Meme

Meme

Big S

Big S Big S

Nanosféra
Nanosféra je česká pop-rocková hudební skupina, která byla založena v Čáslavi. Tvoří ji zpěvačka Žanet Vargová společně se čtveřicí muzikantů ve složení Tomáš Richter (zpěv, klávesy), Adam Krúpa (kytara), Lukáš Dvořáček (baskytara), Petr Jusko (bicí). Svojí hudbou, kterou spojují výhradně s českými texty se snaží navázat na tradici české pop-rockové scény.

Nanosféra Nanosféra Nanosféra Nanosféra

ATD
Kapela se začíná postupně formovat koncem roku 2006, kdy spolužáci z gymnázia v Benešově Tomáš, Honza a Hnědák spatřili právě v Hnědákovi nástupce Satrianiho. Co na tom, že uměl zahrát tři a půl akordu, prostě jako jedinej něco uměl zahrát.

ATD

Fabián Berka

Fabián Berka

Jon Wate

Jon Wate Jon Wate Jon Wate


GrandFest Čáslav 2018GrandFest Čáslav 2018GrandFest Čáslav 2018GrandFest Čáslav 2018GrandFest Čáslav 2018

Místo: Čáslav, nám. Jana Žižky z Trocnova 74/11
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: