Zpět

Hospitality 2017


Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 20.10.2017
Do: 20.10.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha 7, Výstaviště
Vstupenky/informace: GoOut.cz

20. října se do Prahy vrací halová akce Hospitality a spolu s ní se představí zástupci drum'n'bassového labelu Hospital Records. Letošní line-up mimo jiné nabídne Marka Wilkinsona, S.P.Y, Etherwooda, Makoto nebo Royalstona.

Učinkující
NázevPopis/foto
Wilkinson
Mark Wilkinson je producent a DJ z Londýna. Jeho hudební tvorba vychází na světoznámých labelech RAM Records a Hospital Records nebo Virgin EMI Records. Jeho debutové album _Lasers Not Included_ na kterém se objevily pecky jako _Afterglow_ či _Heartbeat_ sklidilo obrovský úspěch a tyto skladby si našly svoje místo v setech takřka všech známých drum'n'bassových DJs na světě. Samotný singl _Afterglow_ vyhrál v Drumandbass Arena Awards v kategoriích skladba roku, hudební videoklip roku a samotný Wilkinson získal ocenění producent roku.

Wilkinson Wilkinson Wilkinson Wilkinson Wilkinson Wilkinson

S.P.Y

S.P.Y S.P.Y

Etherwood
Etherwood je anglický drum'n'bass DJ, jeden z nejslibnějších mladých talentů současné scény a držitel ocenění Newcorner Producer a Newcorner DJ v rámci Drum'n'bass Arena Awards. Poprvé objevil tento styl v 90. letech, byl inspirován Aphrodite, Photek, Logistics, Roni Size nebo DJem Hype. Jeho první sólový počin _Give It Up_ vyšel v roce 2012, debutové album _New Blood 013_ pak v roce 2013.

Etherwood Etherwood Etherwood Etherwood Etherwood Etherwood

Makoto
Makoto Shimizu patří ke špičce tokijské elektronické scény. Jeho sklaby vyšly na prestižních značkách např: Good Looking, Hospital, Liquid V a u řady dalších renomovaných labelů. Nesmíme opomenout ani jeho vlastní vydavatelství HE:Digital, kde před nedávnem spatřila světlo světa jeho poslední deska "Souled Out Remixed".

Makoto Makoto

Royalston
Dylan Martin (prostředním jménem Royalston) ze Sydney začal drum'n'bass poslouchat v roce 1993, producenta dělá už 12 let a DJe asi 10. Muž mnoha talentů, Royalston je také ilustrátor / designér a poprvé se dostal do hudební produkce, když dělal soundtrack k 3D animaci. Jeho hudba je charakterizována syrovým, analogovým zvukem. Vydával na labelech jako Bad Taste a Black Acre a od 2012 vydává výhradně pod Med School.

RoyalstonMísto: Praha 7, Výstaviště
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: