Zpět

Houseland Festival 2018

Místo: Svitavy, Pardubický kraj
Od: 24.03.2018
Do: 24.03.2018
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Litomyšl, Jiráskova 93
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Jarní pokračování festivalu Houseland , největšího indoor festivalu na východu Čech, proběhne na zámku Litomyšl 24. března.

Učinkující
NázevPopis/foto
Marcapasos

Marcapasos Marcapasos Marcapasos

Janosh

Janosh Janosh

Matt Sassari

Matt Sassari Matt Sassari

RanchaTek

RanchaTek RanchaTek RanchaTek

Subgate
DJ Subgate, vlastním jménem Ondřej Beránek, odstartoval svou kariéru v roce 2001. Z počátku se prezentoval dynamickým a nekompromisním technosoundem. Díky talentu se za relativně krátkou dobu prosadil především na severu Čech, kde se stal rezidentem dnes již legendárního libereckého klubu Liquid a vystoupil na řadě prestižních parties v tomto regionu. V roce 2006 se díky flexibilitě objevuje jeho jméno na lineupech jak minimal parties, tak akcích zaměřených na techno. Na sklonku roku vystoupuje na prestižním třídenním halovém festivalu 901 electronicbeats. S rokem 2007 přichází další důležitá etapa jeho kariéry. Je pohlcen novou vlnou electro a progressive housu. Vystupuje řadě pražských klubů. Na podzim tohoto roku se stává spolupořadatelem úspěšných afterparties po světoznámých halových akcích jako jsou Transmission nebo Sensation White v pražské Retro Music Hall. Rok 2008 je pro Subgatea rokem plným změn a důležitých okamžiků. Se svým recordbagem odjíždí na dalekou Sri Lanku, kde vystupuje na nespočtu Beach parties. Podílí se na pořádání afterparties v pražské Retro Music Hall a zároveň na dalším ročníku festivalu Shotgun Euro. Jeho sound prochází opět zásadními změnami a pohybuje se na pomezí minimalu, tech housu a techna s prvky electra. Jeho základnou je především hlavní město Praha, kde vystupuje v prestižních klubech jako jsou Roxy, Mecca, Vertigo, Retro Music Hall, Občanská Plovárna, Zero bar, Havana club nebo působivý Central Station.

Subgate Subgate Subgate Subgate

Luckie
Východočeský Luckie se na taneční scéně pohybuje od roku 2000 převážne v regionálních klubech, spolu s Jannisem, Vaczechem, Petr Ecem tvořiĺi CBS crew která proslula akcemi jako jsou halové serie Handshake, Melodico, Regional Djs, Meadow open air, menší klubovky a nespočet mejdanů konajících se po V Čechách. V roce 2010 založil s Petrem Ecem projekt 2TAKT, který se od vzniku dostal do popředí tuzemské scény a hostoval v nejznámějších klubech po ČR jako je Roxy, Mecca, Chapeaz Rouge a na festivalech jako je _Mácháč_ nebo _Festia Open Air_.

Luckie Luckie Luckie

Deffo

Deffo

Jaqullin

Jaqullin

Dave Trumpeteer
Dave Trumpeteer kombinuje zpěv s improvizací na trumpetu především do elektronické hudby (house, electroswing aj.). Nejčastěji vystupuje s Mikkim a USB-Universal Swing Brothers.

Dave Trumpeteer

Billy Bright
DJ Billy Bright začal svoji kariéru před 9 lety, kdy jako mladý klučina si jednou na taneční párty řekl, že jednou chce taky bavit davy lidí. Tato myšlenka se v něm zaryla tak hluboko, že si půjčil nemalé peníze, aby si koupil gramofony a mohl začít doma trénovat. Psal se rok 2003. První klub, kde mohl zúročit své domácí tréninky byl pražský klub Vertigo. V té době se seznámil i s deejayem MarcoSem, se kterým začal hrát. Díky němu si měl možnost zahrát ve dvou pražských rádiích Zlatá Praha – Dance Extravaganza a internetovém rádiu FunOne Station po boku Radka Slavíka a DJ Chrise Sadlera. Dále pak hrál v klubech jako je Liquide, Óčko v Liberci i v Praze, dále Havana club, K.U. bar, Silwer café, Mazaný Králíček, Café Amsterdam, Music club Phenomen, Pekelnej bar a Celnice. Za doby účinkování v takových klubech si časem získal velký obdiv a velkou základnu fanoušků. V současné době patří mezi elitní team Studia 54, kde po boku těch deejays v čele s Tommy Rogers a Enrico stále dobývá další a další srdce svých nových fanoušků. Říká, že jeho hudba je odrazem toho, co ho v životě dělá šťastným.

Funspeed
Funspeed zažil první setkání s gramofony již ve svých jedenácti letech v roce 2000 díky svému bratrovi. Jeho začátky jsou spjaty se školními diskotékami, po nichž následovaly soukromé parties ve stylu drum'n'bass. Dalším důležitým milníkem je rok 2009, kdy společně se svým kolegou DJem Godzim produkuje vlastní event Music Paradise v klubu Red Rock a jeho srdcovkou se stává house music ve všech jejich podobách. Díky svému talentu se stává residentem pražského klubu Pekelnej bar a dostává nabídky i z jiných domácích klubů, mezi které patří například Celnice, Lávka, Touster, Chapeau rouge, Cross club nebo Central Station. Jeho talent ho dostává na eventy se zahraniční účastí, kde sekunduje umělcům jako je The Phantoms Revenge, Flapjackers nebo Tommy Largo a samozřejmě také české DJské špičce. Nutno podotknout, že jeho talent, cit pro výběr tracků a skvělá technika mixu posune brzo tohoto nadějného dje na prestižní domácí eventy a festivaly.

Funspeed

DJ Flash

DJ Flash DJ Flash

Cobra

Cobra Cobra

Mylo Glenn

Mylo Glenn

Yoppa Parrot

Yoppa Parrot

Nick Hayden

Nick Hayden


Houseland Festival 2018Houseland Festival 2018Houseland Festival 2018Houseland Festival 2018Houseland Festival 2018

Místo: Litomyšl, Jiráskova 93
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: