Zpět

Joy Melody Festival


Místo: Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Od: 27.10.2017
Do: 27.10.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Hradec Králové, Pilnáčkova 543
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Joy Melody festival se vrací do Hradce Králové v plné síle, do nového luxusního prostoru o celkové kapacitě až 1400 lidí.

Učinkující
NázevPopis/foto
Matisse & Sadko
Djské a producentské duo z ruského Petrohradu, které tvoří bratři Alexander Parkhomenko a Yury Parkhomenko.

Matisse & Sadko Matisse & Sadko Matisse & Sadko

NEW_ID

NEW_ID NEW_ID NEW_ID

DJ Brian
DJ Brian je rezidentem festivalu Mácháč a pořadu Dance eXXtravaganza na radiu Evropa 2. Během svojí 17 leté kariery vystupoval ve více než 30 zemích světa včetně Číny, Ruska, Brazílie, Francie, Malediv, Ukrajiny nebo Španělska. V roce 2011 a 2012 byl rezident DJ v luxusním resortu W Retreat&Spa na Maledivách. Hrál v Klubech Amnesia a Space na Ibize, později byl rezident nejlepšího klubu v řecku, Paradise club na ostrově Mykonos. Poslední 4 roky jezdil hrát na letní sezonu do Brazílie, kde jsem vystupoval v mnoha klubech po celé zemi. Pod jmény Soulgangsters, Kid Diesel nebo Beatrocker vydal několik singlů a remixů. V roce 2009 byl společně s Darou Rolinc tváří Adidas Originals v České republice. Dělal kompletní hudbu pro velkou modní show Blanky Matragi v Obecním domě v Praze, která se posléze vysílala na České televizi a vyšla i na DVD. Na festivalu Mácháč 2013 předvedl svojí novou audio vizuální show, která sklidila obrovský uspěch a v současné době připravuje tour pro velké zahraniční kluby a festivaly.

DJ Brian DJ Brian DJ Brian DJ Brian DJ Brian DJ Brian

Chris Sadler
Chris Sadler si od svého přestěhování do České republiky v roce 1996 vybudoval postavení jednoho z nejuznávanějších DJů a producentů u nás. Od konce roku 1998 ho můžete potkávat v Roxy coby rezidenta pravidelné klubové noci Climax, která je nejdéle fungující klubovou nocí v ČR. Z Chrisovi produkce stojí za zmínku jeho první skladba Take This, Come, či 2 Fukt 2 Funk. Pravděpodobně největší úspěch zaznamenala jeho skladba Attack Of The Grok, která byla podepsána u proslulého labelu Ericka Morilla – Subliminal Records.

Chris Sadler

Subgate
DJ Subgate, vlastním jménem Ondřej Beránek, odstartoval svou kariéru v roce 2001. Z počátku se prezentoval dynamickým a nekompromisním technosoundem. Díky talentu se za relativně krátkou dobu prosadil především na severu Čech, kde se stal rezidentem dnes již legendárního libereckého klubu Liquid a vystoupil na řadě prestižních parties v tomto regionu. V roce 2006 se díky flexibilitě objevuje jeho jméno na lineupech jak minimal parties, tak akcích zaměřených na techno. Na sklonku roku vystoupuje na prestižním třídenním halovém festivalu 901 electronicbeats. S rokem 2007 přichází další důležitá etapa jeho kariéry. Je pohlcen novou vlnou electro a progressive housu. Vystupuje řadě pražských klubů. Na podzim tohoto roku se stává spolupořadatelem úspěšných afterparties po světoznámých halových akcích jako jsou Transmission nebo Sensation White v pražské Retro Music Hall. Rok 2008 je pro Subgatea rokem plným změn a důležitých okamžiků. Se svým recordbagem odjíždí na dalekou Sri Lanku, kde vystupuje na nespočtu Beach parties. Podílí se na pořádání afterparties v pražské Retro Music Hall a zároveň na dalším ročníku festivalu Shotgun Euro. Jeho sound prochází opět zásadními změnami a pohybuje se na pomezí minimalu, tech housu a techna s prvky electra. Jeho základnou je především hlavní město Praha, kde vystupuje v prestižních klubech jako jsou Roxy, Mecca, Vertigo, Retro Music Hall, Občanská Plovárna, Zero bar, Havana club nebo působivý Central Station.

Subgate Subgate Subgate Subgate

Sasha Vee
DJ Sasha Vee si vztah k taneční muzice buduje již od svých patnácti let. V roce 2007 zakládá svůj vlastní klub - Club Metro Zlín, který se od samého počátku stává výraznou ikonou taneční scény nejen na Moravě, ale svůj respekt si sjednává takřka po celé České republice. Co by DJ se Sasha Vee stal prakticky přes noc. Vzhledem k úzkému kontaktu s taneční hudbou v kombinaci s jemu přirozeným vkusem, se prakticky ihned orientuje v problematice hudební produkce a díky obrovské porci talentu a citu zvládá i náročnější techniky mixování. Po čtyřech letech zkušeností se tedy bavíme o komplexně vybaveném DJ, který má bezesporu ambice stát se uznávaným DJem i v měřítku větším, než je naše republika. Jeho sety vynikají lehkostí poddajností a citlivou dynamikou. Jsou nabité svěžestí a energií. Silnou stránkou je velmi silný kontakt s publikem, který nenechá chladným snad žádného fanouška taneční muziky. Aktuálně se DJ Sasha Vee věnuje tvorbě vlastních skladeb a lze tedy předpokládat, že se jeho jméno bude co nevidět skloňovat i v producentských kruzích.

Sasha Vee

Jaqullin
Jaqullin, vlastním jménem Jana Pokorná, je mladá umělkyně původem z Brna, která se v České republice těší stále větší oblíbenosti. Hudbě se věnovala již od útlého věku, kdy hrála na nejrůznější nástroje. Postupem času si prošla téměř všemi styly a zakotvila až u elektronické hudby. Po čtvrt roce intenzivní přípravy začala aktivně hrát v polovině roku 2011 a díky svému citu pro hudbu si rychle osvojila techniku mixu. Svým osobitým přístupem a živou komunikací s publikem zaujala mnoho manažerů a promotérů a dnes pravidelně vystupuje v klubech po celé České republice. Průlomový je pro ni rok 2013, vystoupila premiérově na Cinda Open Air, Festivalu Svojšice a také na Sun festivalu.

Jaqullin Jaqullin Jaqullin

Mio

Mio

Patrick Junior

Patrick Junior

Michele Cavalletto

Michele Cavalletto

Tigi
Tigi je rezidentní DJ pražského klubu Retro Music Hall a hudebního portálu housemagazine.cz, který zároveň i vede. V minulosti si zahrál na festivalech _Mácháč_ a _Creamfields_ či oblíbených klubových sériích _E-Motion_ a _Dreamland_. V line-upech se Tigi postavil po bok takových, jako je například holandská ikona Sander van Doorn či VINAI. Kromě toho se objevil i v éteru Seejay či Dance Radia, kde vystoupil již v roce 2007 jako host, a to vše hned v několika různých pořadech.

Tigi Tigi

TMT

TMT

SNBM

SNBMMísto: Hradec Králové, Pilnáčkova 543
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: