Zpět

Kamínka kemp 2020

Místo: Kroměříž, Zlínský kraj
Od: 06.08.2020
Do: 08.08.2020
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Roštín, Roštín 188
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Tradiční třídenní hudební festival v přírodním prostředí rekreačního areálu Kamínka na Kroměřížsku. Pestrý výběr kvalitních piv, skvělé jídlo a nabitý hudební program. To je 25. ročník Kamínka kempu 2020 . *Doplňující informace ke vstupnému:* – Návštěvníci s průkazem ZTP/P mají vstup zdarma, jejich doprovod platí běžné vstupné – Děti do 120 cm výšky mají volný vstup

Učinkující
NázevPopis/foto
Arakain
Arakain je česká metalová kapela, která byla založena v roce 1982 z původní kapely Apad, jejímž zpěvákem byl Aleš Brichta. Ten se stal frontmanem kapely Arakain a byl jím až do roku 2002. Po jeho odchodu z kapely jej nahradil Petr Kolář a nakonec od roku 2005 pak Jan Toužimský. Složení ostatních členů kapely se měnilo tak, že od roku 1982 zůstal jen kytarista Jiří Urban. Zakládajícími členy souboru byli zpěvák Aleš Brichta, kytarista Jiří Urban a bubeník Miroslav Nedvěd.

Arakain

Polygon Rock
Zábavová kapela Polygon Rock byla založena na jaře roku 2015 a skládá se ze členů bývalých kapel Rozjetý kamna a Krevicit.

Polygon Rock Polygon Rock Polygon Rock

Visací zámek
Visací zámek (familiérně Visáči) je punk rocková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Je považována za nejstarší českou punkovou legendu, kapela hraje stále v původní, čtvrt století staré sestavě. Zejména v počátcích svojí tvorby silně ovlivnila zvuk celé jedné generace kapel a názory celé jedné generace posluchačů.

Visací zámek Visací zámek Visací zámek Visací zámek

Gate Crasher
Kapela Gate Crasher si za dobu svého působení vybudovala silnou pozici na české hudební scéně. Pravidelně vystupuje na největších letních festivalech, vystupuje s předními českými interprety a zahraničními hvězdami (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden,..). Má za sebou tři vydaná studiová alba : Chocolate Rabbit (2006), Recycled (2010) a nejaktuálnější Bitterfly (2012).

Gate Crasher Gate Crasher Gate Crasher Gate Crasher

Civilní Obrana
Čáslavská pop-punk-rocková skupina, která má za sebou stovky koncertů po celé České Republice a Slovensku, desítky účinkování na předních českých festivalech jako _Votvírák, Sázava Fest, Trutnov Open Air, Přeštěnice Music Festival, Natruc_ a dalších. Na kontě má tři studiová alba (_Konkurz_, _[So:wA]?_ a _Loterie_) a několik samostatných singlů (například _Pussy je kunda_, _Holku pevnou mít_ nebo _I Like Mrkvička_.). Kapela vznika v roce 2005, kdy si jen pár kamarádů ze Střední průmyslové školy v Čáslavi občas zašlo zahrát na kytary do bývalého skladu civilní obrany (odtud tedy název Civilní Obrana), ale vážně to kluci začali brát až od roku 2007, kdy se začalo s koncertními vystoupeními. Převážně kytarovou muziku a melodické zpěvy Civilní Obrana kombinuje s elektronickými synťáky a v textech si většinou dělá legraci a to jak z aktuálních témat tak i ze sebe sama.

Civilní Obrana Civilní Obrana Civilní Obrana

Tři sestry
Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Někdy se styl této kapely označuje také jako pubrock pro její texty s hospodskou tematikou.

Tři sestry

No Name
No Name je šestičlenná slovenská pop-rocková skupina založená 26. srpna 1996 v Košicích. Toho dne zároveň zvítězili v místní soutěži kapel zvané Košický zlatý poklad '96. Zakládajícími členy byli Viliam Gutray a trojice bratrů Timkových - Igor, Roman a Ivan. Opravdový průlom přišel až v roce 2000 s albem Počkám si na zázrak a to především díky písním "Ty a Tvoja sestra" a "Žily". Následovaly úspěšné desky Oslávme si život, Slová do tmy a Čím to je. Leden 2008 byl ve znamení natáčení nové desky V rovnováhe, která se natáčela ve studiu Propast hudebníka Petra Jandy.

No Name No Name No Name No Name

Skyline
Skyline je česká hudební skupina, která vznikla v roce 1997 v Praze. Zpěvačku Marku Rybin a dvojici MC's doplňuje kytarista Majkii B a dvojice zakládajících členů – programátor hoffy_m a bubeník Radek Bureš. Jejich rozjetá elektronická taneční hudba zní místy jako Kosheen, místy jako Asian Dub Foundation. Jedinečná jsou jejich živá vystoupení, za něž už byli několikrát oceněni. Na Dance Awards 2004 získali ocenění za Projekt a Koncert roku, ve stejném roce zvítězili i v kategorii Dance/Hip hop v rámci ALMA Awards.

Skyline Skyline Skyline Skyline Skyline Skyline


Kamínka kemp 2020Kamínka kemp 2020Kamínka kemp 2020Kamínka kemp 2020Kamínka kemp 2020

Místo: Roštín, Roštín 188
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: