Zpět

Let It Roll Winter 2018

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 17.02.2018
Do: 17.02.2018
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha 9, Beranových 667
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Nejbližší akcí největšího drum and bassového festivalu Let It Roll je zimní pokračování halové akce Let It Roll Winter 2018! Přidejte se na událost Let It Roll Winter 2018 a sledujte aktuální novinky z dění příprav. "VSTUPENKY":http://www.letitroll.cz/vstupenky/let-it-roll-winter-2018-2a57da89.html?weebo preview=1

Učinkující
NázevPopis/foto
Netsky
Netsky, vlastním jménem Boris Daenen, je belgický drum'n'bassový producent. Produkuje hudební žánr liquid funk s vícero instrumentálními vrstvami a častými vokály. Koncem roku 2009 podepsal nahrávací smlouvu s vydavatelstvím Hospital Records. Po získání všech možných žánrových ocenění a dvou letech DJských vystoupení po celém světě přišel Netsky v roce 2012 s novým projektem. Netsky Live! Ohromující show doprovázená živou kapelou se během krátké doby stala jednou z nejžádanějších live vystoupení elektronické hudby na světě. Během posledních dvou let tento live projekt uskutečnil turné po USA, Austrálii, Novém Zélandu a Evropě. Vrcholem pak bylo vyprodání belgické Lotto Areny a následné hostování na velkolepém turné společně s Chase and Status Live po Britských ostrovech.

Netsky Netsky Netsky Netsky Netsky

Noisia
Noisia, stylizováno jako NOISIΛ (VISION otočené o 180°), je nizozemské trio, skládající se z Nika Roose, Martijna van Sonderena a Thijse de Vliegera, produkující elektronickou hudbu. V dnešní době produkují hudbu různých žánrů jako je dubstep, drum and bass, breakbeat, ale i house. Noisia hraje po celém světě a vlastní tři labely - Vision, Division a Invisible Recordings.

Noisia Noisia Noisia

SaSaSaS

SaSaSaS

DJ Hype

DJ Hype

Break
Od jeho prvního releasu uběhlo téměř 10 let a jeho jméno se objevilo na většině velkých drum&bassových labelech jako Shogun, RAM nebo Critical. Svůj hutný osobitý zvuk vydává také na vlastní značce Symmetry Recordings, kde stihl vydat již 2 alba.

Break

Mefjus
Mefjus je jedním z nejžádanějších Drum & Bass producentů v současné době. Velmi rychle se díky svým tech beatům a unikátnímu bass soundu dostal mezi absolutní světovou špičku Drum & Bass scény. Mefjus má za sebou několik velmi úspěšných kolaborací se jmény jako InsideInfo, Kasra, Icicle a nejnovější společné album s nadějným producentem Emperorem ,_Hello World EP_.

Mefjus

Alix Perez
Alix Perez patří mezi průlomové producenty, kteří významně ovlivnily drum'n'bassovou scénu. Jeho tvorba jasně definovala standard, kterým se drum'n'bass nyní ubírá. Kombinace originálních melodický prvků, vokálů a především nekompromisně čistého a silného zvuku v basových polohách dělá jeho produkci zcela vyjímečnou.

Alix Perez Alix Perez Alix Perez Alix Perez Alix Perez Alix Perez

TC

TC TC TC

Dimension
Dimension, vlastním jménem Robert Etheridge, je drum & bassový Dj a producent z Londýna. Robert je také spoluvlastníkem nahrávací společnosti Regal Records. Když Robert poprvé objevil elektronickou hudbu, bylo mu teprve 15 let a od té doby se umělecky posouvá jen kupředu.

Dimension Dimension Dimension Dimension

Current Value

Current Value Current Value

DJ A.M.C

DJ A.M.C DJ A.M.C

L33

L33 L33

Joe Ford

Joe Ford Joe Ford Joe Ford

SP:MC

SP:MC SP:MC

Muzzy

Muzzy

Rido
Rido, vlastním jménem Pavel Ridoško, je nový talent v oblasti tvorby taneční hudby, který pochází z Prahy. Rido vydává svou dnb tvorbu na labelech jako jsou Metalheadz Recordings, Subtitles Recordings, Beta Recordings, na kterých vydávají své tracky velikáni jako jsou: Ed Rush, TeeBee, DJ Fresh, Concord Dawn, John B a mnoho dalších slavných jmen.

Rido Rido

GLXY

GLXY

Changing Faces

Changing Faces

Madface

Madface Madface Madface Madface

Suki
DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény. Zlomeniny hraje již 10 let; před nimi se zaměřoval na hip hop nebo techno. Na party od něj lze čekat většinou veselé a skákavé rytmy zahrnující prvky reggae, specifické jsou pro něj rychlé mixy, hraní nevydaných dubplatů a stálá překvapení. Svou selekci však umí přizpůsobit každému typu akce: zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů: příležitostně hraje i breakbeat nebo dubstep. Jiz nekolik let se často představuje v DJském tandemu s jeho kolegou Pixiem. Suki hrál snad na všech místech v Čechách, mnohých na Slovensku, se svými deskami ale cestoval i do Polska, Španělska, Velké Británie nebo Indie. Sukiho s českou taneční scénou propojilo i osmileté působení ve vinyl shopu TSP Records a hlavně promotérské schopnosti. Akce Let it Roll, vždy hojně navštěvovaná a respektovaná událost, se stala festivalem roku dle Drumandbass.cz Awards v kazdem roce. Titul party roku pak získala i jeho noc Take Control v Abatonu a v roce 2011 Drumandbass Rodeo v Matrixu. Díky těmto a mnohým dalším povedeným eventům (reggae koncerty v Lucerně, festivaly Reggae Meeting nebo Real Beat) byl již poněkolikáté osloven ke spolupráci s největšími českými festivaly na jejich dramaturgii.

Suki Suki


Let It Roll Winter 2018Let It Roll Winter 2018Let It Roll Winter 2018Let It Roll Winter 2018Let It Roll Winter 2018

Místo: Praha 9, Beranových 667
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: