Zpět

Magic: Čarodějnice nad Prahou

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 29.04.2017
Do: 29.04.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha, Letenské sady 32
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Nika 77

Nika 77 je z Prahy. Djingu se věnuje od roku 1997 a patří mezi přední české DJs. Představila se už ve většině nejznámějších klubů v Čechách i na Slovensku, vystupovala v Anglii, Maďarsku, Německu, Švédsku, Rusku, Polsku, Belgii, Chorvatsku, Srbsku, Bosně. Její sety jste mohli slyšet v různých rádiových a televizních programech o taneční hudbě. Slyšet od ní můžete převážně techno, ale příležitostně hrává minimal, deep house a experimentální až ambientní elektroniku.

Nika 77 Nika 77 Nika 77

Philip TBC

Philip T.B.C., DJ a producent z Prahy. K DJ-ingu se prvně dostává v roce 1998. Jeho stěžejním stylem se stává breakbeat a tak od začátku hraje právě tenhle styl. V roce 1999 kupuje první junglové desky a začíná se specializovat i na tento styl. Po skoro 12 letech DJ-ingu a proplouvání mezi styly od Philipa dnes můžete očekávat mash up mixy od DNB, přes dubstep, hiphop, breakbeat, wonky až po vlastní rozmanitou produkci.

Philip TBC Philip TBC Philip TBC Philip TBC Philip TBC

Subgate

DJ Subgate, vlastním jménem Ondřej Beránek, odstartoval svou kariéru v roce 2001. Z počátku se prezentoval dynamickým a nekompromisním technosoundem. Díky talentu se za relativně krátkou dobu prosadil především na severu Čech, kde se stal rezidentem dnes již legendárního libereckého klubu Liquid a vystoupil na řadě prestižních parties v tomto regionu.

V roce 2006 se díky flexibilitě objevuje jeho jméno na lineupech jak minimal parties, tak akcích zaměřených na techno. Na sklonku roku vystoupuje na prestižním třídenním halovém festivalu 901 electronicbeats. S rokem 2007 přichází další důležitá etapa jeho kariéry. Je pohlcen novou vlnou electro a progressive housu. Vystupuje řadě pražských klubů. Na podzim tohoto roku se stává spolupořadatelem úspěšných afterparties po světoznámých halových akcích jako jsou Transmission nebo Sensation White v pražské Retro Music Hall. Rok 2008 je pro Subgatea rokem plným změn a důležitých okamžiků. Se svým recordbagem odjíždí na dalekou Sri Lanku, kde vystupuje na nespočtu Beach parties. Podílí se na pořádání afterparties v pražské Retro Music Hall a zároveň na dalším ročníku festivalu Shotgun Euro.

Jeho sound prochází opět zásadními změnami a pohybuje se na pomezí minimalu, tech housu a techna s prvky electra. Jeho základnou je především hlavní město Praha, kde vystupuje v prestižních klubech jako jsou Roxy, Mecca, Vertigo, Retro Music Hall, Občanská Plovárna, Zero bar, Havana club nebo působivý Central Station.

Subgate Subgate Subgate

Tibiza

Jeho začátky se datují od roku 2007. Následující roky získává zkušenosti po menších klubech a barech. Jeho zvuk se nese v duchu house music.

V roce 2011 začíná experimentovat s vlastní produkcí tracků a tvorbu vlastního specifického soundu. V průběhu roku dostává pozvánky na hraní v klubech jako Chapeau Rouge, nebo legendárním klubu Roxy. V polovině roku 2011 se stává součástí rezidentní noci Prague In Progress v dnes již zaniklém klubu Touster.

Na přelomu roku 2011/2012 se zaměřuje především na vlastní tvorbu a začíná vydávat své první tracky. Hudebně se tak přenáší zpátky k house music, s tech-funk prvky a k technu.

Rok 2013/2014 přináší hraní po boku světových jmen jako Bushwacka!, Spartaque či Sebastien Leger. Tibiza se zařazuje mezi rezidenty klubu Studio 54 a stále pracuje na své vlastní produkci.

Od roku 2015 se stává spolumajitelem labelu OneWay.

Tibiza Tibiza Tibiza Tibiza Tibiza Tibiza

Golpe

DJ Golp, vlastním jménem Václav Bareš, hrál v klubech Apokalypsa, Technomasters, Roxy nebo MetroKlub. Od roku 2005 hraje pravidelně v klubech v České republice, na Slovensku, v Rakousku, v Chorvatsku a Německu. Hraje techno a hardtechno.

Golpe Golpe

JB & Flesh

JB & Flesh

Rob Smile

Rob se pohybuje na české taneční scéně od roku 2000. Vystupoval na věhlasných akcích jako Citadela, Creamfields, Probožská Jezera, festival Mácháč, Summer Of Love, Cosmic Trip a ve většině klubů po celé ČR, ale také i v zahraničí (Anglie, Německo, Francie, Dánsko a Slovensko). Rob si zahrál s většinou předních DJs české taneční scény, ale i s částí té zahraniční. Bez nadsázky můžeme říct, že je neodmyslitelnou postavou české elektronické scény. Jeho charisma a nepolevující náboj během jeho setů jsou synonymem skvělé párty.

Rob Smile Rob Smile

Peter Costa

Začátky tohoto DJe sahají do roku 2008, kdy začíná sbírat cenné zkušenosti na hudebním poli. Avšak do jádra klubové scény se dostává až v rozmezí roku 2010, kde si poprvé zahrál na párty House Parade a dává o sobě vědět. Pomalu, ale jistě si prochází určitým vývojem a stále sbírá cenné zkušenosti. Seznamuje se s partičkou Proud-M DJs (Pete Walk, Adam Cloud, Revis) a s odstupem času se dostává na větší akce a večírky jako support.

Během svého krátkého působení toho stihl celkem hodně a stále více se objevuje na prestižních eventech. Za zmínku stojí několik večírků v pražském klubu Roxy nebo Radost FX.

Peter Costa Peter Costa

Mr. Ultrafino

Mr. Ultrafino (Martin Mikuláš) je spolutvůrce pražské jazz/funkové DJ scény. Striktně vinylový hráč, který za gramofony zúročuje své dlouholeté muzikantské zkušenosti. Ve svých setech kombinuje hlavně funk, soul a jazz ze 60. a 70. let, ale stejně tak v nich uslyšíte i disco, hiphop, latino, reggae a neočekávané raritní kousky z celého světa. Je rezidentem několika pražských klubových akcí. Mezi ty se řadí např. Groove Dock v Jazz Docku, pravidelná funk-soulová noc Funkopolis v Paláci Akropolis či žánrově eklektická Fúze na lodi U Bukanýra.

Kromě toho sestavuje a moderuje středeční rozhlasový pořad eStereo na Radiu 1 a vlastní recordshop Phono.cz

Mr. Ultrafino

Nicola Cloud

Nicola Cloud Nicola Cloud Nicola Cloud

Eddie Mur

Jeho počátky sahají do roku 2000,kdy odstartoval svou aktivní kariéru lámavými beaty,přesněji stylem Drum’n’Bass. V následujících letech se začal věnovat vlastní tvorbě a jeho tracky se začaly hrát na Radiu 1,což vedlo k tomu, že se dostal do podvědomí širší skupině lidí. Díky své tvorbě byl pozván do pořadu Freesbee na TV stanici ÓČKO, čímž pozvedl zájem promotérů a začal se objevovat skoro ve všech klubech v ČR. Během své kariéry si zahrál i v zahraničí jako třeba v Německu,Belgii nebo Rusku. V roce 2006 zakládá spolu s DJ-em Mystifem seskupení Neurokyme, které funguje dodnes.

Od roku 2008 se začal aktivně věnovat stylu deep a techhouse.

Eddie Mur Eddie Mur Eddie Mur

Smoke

Smoke


Magic: Čarodějnice nad PrahouMagic: Čarodějnice nad PrahouMagic: Čarodějnice nad PrahouMagic: Čarodějnice nad PrahouMagic: Čarodějnice nad Prahou

Místo: Praha, Letenské sady 32
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: