Zpět

Majáles Ostrava 2017

Místo: Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
Od: 12.05.2017
Do: 12.05.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Ostrava, Ruská 2993
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Wohnout

Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.

Wohnout Wohnout Wohnout

Paulie Garand

Paulie Garand, vlastním jménem Pavel Harant, je český rapper a producent. Působí pod vydavatelstvím Ty Nikdy Label, pod kterým v roce 2010 vydal album Harant a v roce 2012 album V hlavní roli. Společně s Lipem tvoří rapový projekt BPM (Básníci před mikrofonem), který vydal dvě desky Slova a Horizonty a také získaly cenu Akademie populární hudby v kategorii Hip Hop a RnB.

Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand

Rocky Leon

Rocky Leon pomocí své kytary, ukulele, minikláves, mikrofon, armády krabiček a loopstationů vytváří neuvěřitelnou one-man show. V jeho muzice se dokonale mísí rock, reggae, hip hop, beatbox, soul a další hudební styly.

Rocky Leon Rocky Leon Rocky Leon Rocky Leon

Sto zvířat

Skupina Sto zvířat na podzim 2010 oslavila své 20. narozeniny. Kapela vznikla v roce 1990 jako projekt Jana Kaliny (bicí, zpěv, autor hudby) a Tomáše Belka (tenorsaxofon, texty), kteří právě přišli z vojny a oslovili zpěvačku Janu Jelínkovou. Spolu s dalšími spoluhráči se stali vzápětí průkopníky stylů ska a rocksteady u nás.

Sto zvířat absolvovali více jak 1200 koncertů a festivalů v Čechách, desítky koncertů v Německu, Francii a Švýcarsku a dvouměsíční turné po USA. Během své dvacetileté existence vydali 7 řadových alb, DVD Jste normální? a mají na svém kontě účast na bezpočtu kompilací u nás i v zahraničí. Ze Sto zvířat se postupem let stala jistota českých rockových klubů i letních festivalů.

Sto zvířat Sto zvířat Sto zvířat Sto zvířat Sto zvířat Sto zvířat

We on the Moon

Brněnská pětice We on the Moon hrající moderní alternativní pop-rock vstupuje do roku 2016 s novým singlem Crashes a zároveň novým albem Home, které by mělo vyjít 21. dubna. WOTM svůj nový počin natáčeli v UK s producentem Deaf Havana, Leem Batiukem a tak se můžeme těšit na nový a svěží sound kapely.

We on the Moon We on the Moon We on the Moon We on the Moon We on the Moon We on the Moon

Zoči Voči

Zoči Voči je slovenská punk rocková hudební skupina z nitry, která ve své tvorbě vychází z hudebních žánrů jakými jsou metalcore, punk, rock a hardcore. Časem tuto směs stylů obohatili i o prvky popu. Skupina vznikla v září roku 2004 a u jejího vzniku byli Michal Žitňanský a Filip Miko.

Zoči Voči Zoči Voči Zoči Voči

Invasion

Invasion je dvojice mladých DJů a producentů, vystupujících spolu už přes dva roky. Po úspěších v ostravských klubech se společně dopracovali k vystoupením na vysoce navštěvovaných open air akcích jakými jsou ostravský Majáles či největší festival taneční hudby ve Střední Evropě - Beats For Love. Své sety obohacují vlastní produkcí, která si získává podporu mezi DJs a rádii po celé České republice.

Invasion

Mathiass O'zana

Mathiasse můžete pravidelně potkávat jako rezidenta ostravského klubu Fabric, kde se stará i o program a samozřejmě i jako hosta prestižních českých klubů. Jeho láska k house music je znát na každém vystoupení. Pokud někdy zavítáte na český monster festival Beats4Love, tak i zde ho můžete potkat, neboť je nedílnou součástí organizačního týmu. I Paul Saxo má bohatou hudební historii, kdy se jako člen rádia Helax, či, dnes již zapomenutého portálu Libimseti, dostal na nespočet zajímavých míst a akcí, kde různí Djs využívali jeho talent v hraní na saxofon.

Mathiass O'zana Mathiass O'zana

DJ Priest

DJ Priest

Joe Hard

Joe Hard Joe Hard Joe Hard


Majáles Ostrava 2017Majáles Ostrava 2017Majáles Ostrava 2017Majáles Ostrava 2017Majáles Ostrava 2017

Místo: Ostrava, Ruská 2993
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: