Zpět

NaKaši Fest 2017

Od: 27.07.2017
Do: 30.07.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo:
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Pátý ročník oblíbeného festivalu, letos navíc delší a v novém termínu. Z Prahy pohodlně autobusem, vlakem i autem.


Učinkující
NázevPopis/foto
Rocky Leon

Rocky Leon pomocí své kytary, ukulele, minikláves, mikrofon, armády krabiček a loopstationů vytváří neuvěřitelnou one-man show. V jeho muzice se dokonale mísí rock, reggae, hip hop, beatbox, soul a další hudební styly.

Rocky Leon Rocky Leon Rocky Leon Rocky Leon

Prago Union

Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky maj skalní. Maj je napříč žánry a mají jich tolik, že hrají jako málokdo. Mají doma 2 ceny Anděl a kritika je uctívá. Jejich 3 desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Na těch Prago Union musí něco bejt.

Prago Union Prago Union Prago Union Prago Union Prago Union

Fast Food Orchestra

Kapela Fast Food orchestra se zformovala v letech 1994-96 a od roku 1998 začala aktivně vystupovat po klubech. Pro hudbu kapely je typická stylová rozmanitost. Hudba Fast Food orchestry mísí prvky reggae, dancehallu, ragga, rocksteady, punku, hip-hopu, popu nebo breakbeatu.

Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra

Skywalker

Ve zkratce Skywalker vznikli v létě 2010 jako pohrobek pop punkové formace Hustler State. Členové HS čím dál víc cítili nutkání, posunout se hudebně dál a jinam. Ačkoliv ze svých pop punkových kořenů nadále čerpají, v nové tvorbě se silně projevuje ovlivnění kapelami jako A Day To Remember, For The Fallen Dreams nebo Parkway Drive apod. Výsledkem je v našich končinách ojedinělý mix metalcoru, hardcoru a pop punku.

Skywalker

MessenJah

MessenJah

Jet8

Kapela sice dočasně ochuzená o jeden lead vocal, ale energie má stále na rozdávání. Nové pecky se čim dál tím více blíží k punkrocku s dechy, ač na skapunk nezanevřeli!

Jet8 Jet8 Jet8

Struggling For Reason

Struggling For Reason Struggling For Reason Struggling For Reason Struggling For Reason

Abyss, Watching Me

Post-hardcorová formace Abyss, Watching Me v čele s Egorem Erushinem (Marina, Another Hero Dies, The Blackstone Chronicles, Egor Erushin) původně vznikla v roce 2011 v ruském Stavropolu a v roce 2014 zažila svůj „re-union“.

Abyss, Watching Me Abyss, Watching Me

Jayharno

Jayharno


NaKaši Fest 2017NaKaši Fest 2017NaKaši Fest 2017NaKaši Fest 2017NaKaši Fest 2017
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: