Zpět

Oldies festival 2017

Místo: Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
Od: 10.06.2017
Do: 10.06.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Ostrava, Ruská 2993
Vstupenky/informace: GoOut.cz

10. června se v Ostravě uskuteční třetí ročník Oldies festivalu, jehož cílem je sezvat co nejvíce skupin, které hrály a byly populární v 90. letech.


Učinkující
NázevPopis/foto
Rednex

Rednex je poprocková skupina, která svoji dráhu započala v polovině 90. let. Nedefinování hranic a nadčasovost tohoto projektu je však jedním z dvou tajných složek k dlouhodobému úspěchu. Rednex je nesmrtelný, jako je nesmrtelná samotná hudba. Rednex vytváří svým originálním přístupem k hudbě a jejímu sdělení kontrapunkt ke všemu, co hudební průmysl obvykle znamená – kouzlo, status celebrity, třpytky a zlato. Rednex pohrdá konvencí. Rednex provokuje a liší se. Je to životní styl, strategie a smysl života. A Rednex to vše dělá s úsměvem, s touhou bavit svou hudbou a projevem všechny fanoušky.

Rednex Rednex

Magic Affair

Zpěvačku Franca Morgano a rapera A. K. S.W.I.F.T v roce 1994 spojil producent Mike Staab a vznikla skupina Magic Affair. Skupina po vydání singlu Omen III začala být hned po vydání okamžitě úspěšná po celé Evropě i mimo ní. Sing se umístil na prvních příčkách německých hitparád a byl vyhlašen jako nejlepší taneční číslo. V roce 1995 získali prestižní ocenění Echo. Poté vydala skupina hity jako Give Me All Your Love, In the Middle of the Night, Fire, které se umístily v top 10-ti evropských hitparádách.

Magic Affair Magic Affair Magic Affair

Lou Bega

Lou Bega Lou Bega Lou Bega

Loona

Nizozemská zpěvačka, dříve známá jako Carisma. Na hudební scéně zazářila díky spolupráci s DJ Sammym, v dnešní době je to nejlepší DJ na Malorce. První její hudební album vzniklo v roce 1999 a Loona ho věnovala své matce.

Loona Loona Loona

Captain Hollywood Project

Jeden z hlavních průkopníků hudebního stylu 90' Eurodance. Skvělý tanečník, choreograf a producent, který stojí za choreografiemi světových hvězd jako DJ Bobo, C.C.Catch a mnoha dalších.

Captain Hollywood Project


Oldies festival 2017Oldies festival 2017Oldies festival 2017Oldies festival 2017Oldies festival 2017

Místo: Ostrava, Ruská 2993
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: