Zpět

Orange Warsaw Festival 2017

Od: 02.06.2017
Do: 03.06.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Varšava, ul.Pulawska 266
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Kings Of Leon

Kings Of Leon Kings Of Leon Kings Of Leon Kings Of Leon Kings Of Leon

Imagine Dragons

Hudební skupina Imagine Dragons pochází z třpytivého Las Vegas a hudebně se pohybuje na pomezí indie-rocku, popu i elektroniky. Jejich skladby s drsně znějícími názvy nejsou žádnými krváky, spíše energickými baladami o životě. Jejich producentem je stejný chlapík, který světu představil např. Eminema, Paramore nebo Rihannu.

Imagine Dragons Imagine Dragons Imagine Dragons Imagine Dragons Imagine Dragons

Justice

Pod názvem hudebního projektu Justice se ukrývá dvojice francouzských hudebníků a producentů Gasparda Augé a Xaviera de Rosnay. Jejich debutové album vydané v roce 2007 nemá v názvů žádné slovo, nýbrž kříž. Časopis Mixmag jej v červenci 2007 vyhlásil jako album měsíce, hudební portál Pitchfork mu přisoudil 15. místo v hitparádě 50 nejlepších alb roku 2007. Zároveň bylo nominováno na Grammy v kategorii Electronic, Dance. Od té doby tato dvojice sbírá jedno ocenění za druhým.

Justice Justice Justice Justice

Martin Garrix

Martin Garrix Martin Garrix Martin Garrix Martin Garrix

Years & Years

Years & Years je britská electronická kapela založená v Londýně. Kapela se skládá z frontmana a klávesisty Olly Alexandera, basisty Mikey Goldsworthyho a hrající na syntezátor Emre Türkmena. Hudba kapely se popisuje jako electropop, míchání R&B a house elementů 90 let. Jejich singl “King” se dostal na 1. místo UK Singles Chart a singl “Shine” na druhé místo.

Years & Years Years & Years Years & Years Years & Years Years & Years Years & Years

Kodaline

Kodaline je irská rocková hudební skupina. V letech 2005 až 2011 byla známá pod názvem 21 Demands, od roku 2011 vystupuje pod svým stávajícím názvem. K roku 2015 vydala dvě studiová alba, a to In a Perfect World (2013) a Coming Up for Air (2015). V roce 2013 skupina získala ocenění European Border Breakers Award, udílené začínajícím hudebníkům, v kategorii Public Choice Award.

Kodaline Kodaline Kodaline Kodaline Kodaline Kodaline


Orange Warsaw Festival 2017Orange Warsaw Festival 2017Orange Warsaw Festival 2017Orange Warsaw Festival 2017Orange Warsaw Festival 2017

Místo: Varšava, ul.Pulawska 266
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: