Zpět

Riot Over River: Mucha + RozpoR + další

Od: 16.09.2017
Do: 16.09.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo:
Vstupenky/informace: GoOut.cz

16. září na smíchovské Náplavce na šesti scénách proběhne Riot Over River, hudební festival s podtitulem: ,,Společně proti rasismu!".


Učinkující
NázevPopis/foto
Mucha

Bývá považována za písničkářku, ale písničkářka není. Označují ji za Záviše v sukni, ale i k němu má daleko. Pohrává si s punkem, ale ani punk to není. Nikola Mucha tyto věci neřeší. Stačí jí, když někomu udělá radost. Za přičinění štěstí, náhody a chemie se spojila s Martinem „Evženem“ Kyšperským (Květy), Petrem Zavadilem (Ty Syčáci) a Štěpánem Svobodou (Budoár staré dámy), a tím udělala radost celé jižní Moravě. Mucha se stala esencí toho nejlepšího z Brna.

Mucha Mucha Mucha Mucha Mucha

RozpoR

Rozpor je dnes již bezpochyby legendární parta z Bratislavy, která je na scéně od roku 1999. Mix Punku, Oi a hardcore s nekompromisními texty. Kapela je známa svým striktním antifašistickým postojem. Členové kapely jsou Rumun, Filip, Datra a Jazzy.

RozpoR

Ghettoblaster

One man projekt Honzy z Bezbolestnýho.

Calf

Chasing Christy

Chasing Christy Chasing Christy

RV4

RV4

Decibelo Retardo

Decibelo Retardo Decibelo Retardo

Afterspoon

Afterspoon je grunge’n’rollová kytarovka, vzniklá začátkem roku 2006 v pražském Zpodnehtí. Za dobu své existence natočili několik demosnímků, odehráli přes sto padesát koncertů v ČR i mimo ni, na jaře 2008 předskakovali kapele Wohnout a v lednu 2009 vydali svépomocí debutovou desku. V lednu 2010 se píseň Po lžičkách objevila na kompilaci Rock Forever II. a Afterspoon se s ní umístili na 2. místě soutěže Naděje Beatu. Rytmikou „spoonů“ je bubeník Wygtor s obřím kopákem a virtuální letec-bassák El Kuna. Frontman Keddy zpívá a když mu všechno funguje, tak hraje na kytaru.

Afterspoon

Cumulonimbus

Cumulonimbus je mladá kapela z Frýdlantska, která vznikla v průběhu let 2010-2011. Snaží se kombinovat moderní hudební styly jako screamo, post-hardcore, hip-hop, nu-metal ale jistě v jejich hudbě naleznete i vlivy jiných hudebních stylů. Prioritou je pro ně energie a originalita.

Cumulonimbus


Riot Over River: Mucha + RozpoR + dalšíRiot Over River: Mucha + RozpoR + dalšíRiot Over River: Mucha + RozpoR + dalšíRiot Over River: Mucha + RozpoR + dalšíRiot Over River: Mucha + RozpoR + další


Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: