Zpět

Skandál 2017

Od: 16.09.2017
Do: 16.09.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo:
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Ska a reggae festival Skandál proběhne v plzeňské Papírně poslední letní sobotu 16. září.


Učinkující
NázevPopis/foto
Sound Dynamik

Sound Dynamik Sound Dynamik

Jamanle

Jamanle

Švihadlo

Skupina Švihadlo je již více než dvacetpět let vytrvalým zástupcem reggae v Čechách. V minulých letech skupina hrála pravidelně kolem sedmdesáti koncertů ročně v českých a slovenských klubech a festivalech. Švihadlo v uplynulých deseti letech vydalo 3 velká CD, a v roce 2003 oslavilo dvacet let své existence kompilací nevydaných a kuriózních nahrávek sahajících až do počátků působení souboru s názvem “Švihadlo pozpátku”.

Švihadlo Švihadlo Švihadlo Švihadlo

V3ska

Osmičlenná hudební skupina V3ska, která pochází ze Stoda u Plzně, vznikla v roce 2002 a hraje převážně styl ska, doplněný prvky reggae a punku. V roce 2007 kapela vydala své první album “Už bylo načase” a v listopadu 2010 v pořadí druhé CD s názvem “Cirkus V3ska”. Svojí hudbou chce v prvé řadě bavit, a proto jsou její koncerty nabity energií a mají bezprostřední atmosféru.

V3ska V3ska

Frajara Putika

Dnes osmičlenný band Frajara Putika začínal v roce 2008 na polovině muzikantů. A s počtem hráčů (a jejich věkem) se měnily i žánry, které obhospodařovali: od raného ska a reggae, přes blues a swing kapela později dorostla i do balkánských písní, které prý chtěla hrát od začátku. Frajara Putika se ale žánrově nijak nevyhraňuje: „Hrajeme hlavně hudbu, která nás baví, a zjišťujeme, že stále více baví i vás,“ vzkazují svým fanouškům. A dodávají: „Máme rádi velká pódia, ale hrajeme i na těch malých, stejně jako jsme se nebránili hrát na pódiích stlučených z palet, nebo na lavičkách v parku. Hlavní je hrát, pro nás, pro vás, pro všechny. Přijďte na koncert a posuďte sami.“

Frajara Putika Frajara Putika

Bobr

Bobr


Skandál 2017Skandál 2017Skandál 2017Skandál 2017Skandál 2017


Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: