Zpět

Slavnosti pivovaru Ostravar 2021

Místo: Ostrava-město, Moravskoslezský kraj
Od: 18.06.2021
Do: 19.06.2021
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Ostrava, Hornopolní 57
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Už tradičně se na dva dny, mezi 18. a 19. červnem 2021, otevřou brány ostravského pivovaru, aby přivítaly návštěvníky jubilejních dvacátých Slavností pivovaru Ostravar . Na programu bude kapela Kryštof, v pátek pak zahrají Tři sestry a Horkýže Slíže. V programu také budou exkurze, workshopy a besedy.

Učinkující
NázevPopis/foto
Kryštof
Kryštof je česká pop-rocková hudební skupina, u jejíhož vzniku v roce 1994 stáli Richard Krajčo, Nikolaj Arichtev, Jarda Blahut, Bisi Arichtev a Pavel Studník. Za dobu své existence si kapela vydobyla pozici jedné z nejúspěšnějších českých kapel současné populární hudby. Mezi její největší hity patří skladby _Rubikon, Zatančím, Invaze_ a řada dalších. N svém kontě má taky ocenění v anketách Český slavík či Anděl.

Kryštof

Tři sestry
Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Někdy se styl této kapely označuje také jako pubrock pro její texty s hospodskou tematikou.

Tři sestry

Horkýže Slíže
Horkýže Slíže je slovenská hudební skupina z Nitry, která vznikla v roce 1992. Punk-rocková čtveřice má za tu dobu na svědomí přes desítku alb, z nichž dvě dosáhla na platinu, stejně jako hity _A já sprostá_ nebo _Nazdar!!!_.

Horkýže Slíže Horkýže Slíže Horkýže Slíže Horkýže Slíže


Slavnosti pivovaru Ostravar 2021Slavnosti pivovaru Ostravar 2021Slavnosti pivovaru Ostravar 2021Slavnosti pivovaru Ostravar 2021Slavnosti pivovaru Ostravar 2021

Místo: Ostrava, Hornopolní 57
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: