Zpět

SnowFest Festival 2021

Od: 05.03.2021
Do: 06.03.2021
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Szczyrk, Deptak nad Żylicą
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Boys Noize
Boys Noize vlastním jménem Alexander Ridha je německý DJ a producent pocházející z Hamburgu. S DJingem začal už ve velmi raném věku, když sbíral zkušenosti coby support takových jmen jako Felix Da Housecat nebo DJ Hell. Netrvalo ale dlouho a jméno Boys Noize se stalo renomovanou značkou kvality a zvukové originality. Pro Boys Noize je typická nebojácnost překračovat stávající hranice hudebních žánrů a zvuku jako takového. To vše za účelem vytvořit vlastní inovativní a zcela nezaměnitelný sound.

Boys Noize Boys Noize Boys Noize Boys Noize

Rudimental
Formaci Rudimental tvoří čtveřice producentů a hudebníků z londýnské čtvrti Hackney: Piers Agget, Kesi Dryden, Amir Amor a DJ Locksmith. Od vzniku v roce 2012 získali Rudimental ocenění Brit Awards a Mobo Awards či nominace na Mercury Prize a MTV Europe Music Awards. Se singly _Feel the Love, Waiting All Night_ nebo _Not Giving In_ dobyli většinu evropských hitparád a získali platinovou desku za debutové album _Home_. Ve své taneční hudbě míchají drum´n´bass, soul, funk, pop i R&B.

Rudimental Rudimental Rudimental Rudimental

PRO8L3M

PRO8L3M PRO8L3M PRO8L3M PRO8L3M

Metrik
Tom Mundell alias Metrik je britský DJ a producent. Metrik na sebe poprvé upoutal pozornost v roce 2007 tracky Bad Future, které vydal u ELP Collective a debutovým remixem techno skladby Murder Was The Bass, které vyšlo pod hlavičkou Intrinsic.

Metrik Metrik Metrik Metrik

Culture Shock
James Puntney alias Culture Shock k hudbě tíhnul vždy. Nejprve to byla hra na housle, klarinet a bicí, které však později vystřídal za skládání drum'n'bassu a u toho už zůstal. Hudbu měl ostatně v rodině, jeho rodiče totiž vystupovali v opeře a Culture Shock poslouchal pestrou škálu hudebních žánrů – od jazzu až po house. Úplně první deska mu vyšla vydavatelství Doma & Rolanda, kterým je Moving Shadow. Tátové Culture Shocka a Doma spolu pracovali, slovo dalo slovo a výsledkem bylo _Vega_ EP. Éra labelu Moving Shadow se však pomalu chýlila ke konci, a James si tak na další desku dva roky počkal. Tehdy ho objevil Andy C pro své vydavatelství Ram Records. Andyho nejprve zaujmul skladbou _Bypass_, během několika let ale zprodukoval řadu dalších chytlavých skladeb. Například _Rework_ společne s Brookes Brothers, Kronix, Bad Red či Protection.

Culture Shock Culture Shock Culture Shock Culture Shock

Catz 'n Dogz

Catz 'n Dogz Catz 'n Dogz Catz 'n Dogz Catz 'n Dogz

Łąki Łan

Łąki Łan Łąki Łan Łąki Łan Łąki Łan

Łona i Webber

Łona i Webber Łona i Webber Łona i Webber Łona i Webber


SnowFest Festival 2021SnowFest Festival 2021SnowFest Festival 2021SnowFest Festival 2021SnowFest Festival 2021

Místo: Szczyrk, Deptak nad Żylicą
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: