Zpět

SnowFest Festival 2018

Od: 09.02.2018
Do: 10.02.2018
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Szczyrk, Deptak nad Żylicą
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Wiley

Wiley

Sub Focus
Sub Focus se od roku 2003, kdy jeho track poprvé zazněl na party v klubu, stal jedním z nejžádanějších drum&bassových jmen současnosti. Jeho skvělý zvuk a tracky jako Timewarp nebo Rock It se zapsali do paměti milionům fanoušků drum&bassu po celém světě.

Sub Focus

Camo & Krooked
Camo & Krooked je nesmírně populární dvojka z Rakouska, která zaznamenala v uplynulých dvou letech raketový start přímo na špičku samotného drum’n'bassového nebe. Projekt dvou dlouholetých kámošů, který vydává na takových labelech jako Shogun, Breakbeat Kaos, Audioporn, Renegade Hardware nebo Hospital Records, si vysloužil mj. označení „nová generace drumandbassu".

Camo & Krooked Camo & Krooked Camo & Krooked Camo & Krooked

Digitalism
Digitalism je dvojice německých hudebníků hrajících elektronickou hudbu. Krátce po svém vzniku v roce 2004 se zařadili mezi největší evropské hvězdy žánru new rave. Skupinu pocházející z Hamburgu tvoří Jens Moelle a İsmail Tüfekçi (Němec tureckého původu). Vydávají na labelu Kitsuné Music, který se specializuje právě na elektronickou hudbu. Prvním počinem německého dua se stalo album Idealism ze kterého vyšly i 4 singly („Idealistic“, „Zdarlight", „Jupiter Room" a „Pogo"). Nedílnou součástí jejich tvorby jsou remixy (většinou označované jako Digitalism Remix), mezi jejich známé remixy patří např. The Futureheads - „Skip to the End", Klaxons - „Atlantis to Interzone" a „Kingdom" od Davida Gahana.

Digitalism Digitalism Digitalism Digitalism Digitalism Digitalism

DJ Zinc
DJ Zinc je producentem, který během své více než dvacetileté kariéry nikdy nezmizel z popředí britské scény: dá se říct, že jeho zvuk je dokonalým zrcadlem jejího vývoje. Ti, kdo ho neznají ještě z dob, kdy udával směr s tracky jako Super Sharp Shooter nebo 138 track, ho znají z dnešních parketů skrze hity jako jsou WileOut s Ms. Dynamite nebo Show Me. Jeho aktuální zvuk, známý jako „crack house“ se pohybuje na pomezí energického housu, uk funky a bassu.

DJ Zinc DJ Zinc DJ Zinc DJ Zinc

Toddla T

Toddla T Toddla T Toddla T Toddla T

Łąki Łan

Łąki Łan Łąki Łan Łąki Łan Łąki Łan

Otsochodzi

Otsochodzi Otsochodzi Otsochodzi Otsochodzi

Dwa+S%C5%82awy

Dwa+S%C5%82awy Dwa+S%C5%82awy Dwa+S%C5%82awy Dwa+S%C5%82awy

Holak

Holak Holak Holak Holak


SnowFest Festival 2018SnowFest Festival 2018SnowFest Festival 2018SnowFest Festival 2018SnowFest Festival 2018

Místo: Szczyrk, Deptak nad Żylicą
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: