Zpět

Šumperský Majáles 2017

Místo: Šumperk, Olomoucký kraj
Od: 19.05.2017
Do: 20.05.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Šumperk, Gen. Krátkého 1799/30
Vstupenky/informace: GoOut.cz

Šumperský Majáles letos mění po mnoha letech místo konání. Letošní ročník se bude konat na adrese Gen. Krátkého 1799/30 v areálu bývalé „copky“ u Kauflandu.


Učinkující
NázevPopis/foto
Paulie Garand

Paulie Garand, vlastním jménem Pavel Harant, je český rapper a producent. Působí pod vydavatelstvím Ty Nikdy Label, pod kterým v roce 2010 vydal album Harant a v roce 2012 album V hlavní roli. Společně s Lipem tvoří rapový projekt BPM (Básníci před mikrofonem), který vydal dvě desky Slova a Horizonty a také získaly cenu Akademie populární hudby v kategorii Hip Hop a RnB.

Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand

Rocky Leon

Rocky Leon pomocí své kytary, ukulele, minikláves, mikrofon, armády krabiček a loopstationů vytváří neuvěřitelnou one-man show. V jeho muzice se dokonale mísí rock, reggae, hip hop, beatbox, soul a další hudební styly.

Rocky Leon Rocky Leon Rocky Leon Rocky Leon

John Wolfhooker

John Wolfhooker je čtyřčlenná československá kapela fungující v Praze. Dělila se o podium se zahraničními Bury Tomorrow, Hands Like Houses nebo Helia. Svou první desku nahrála v analogovém studiu. Druhá deska When the Hunter Becomes the Huted, na kterou přispěli také fanoušci, je na rozdíl od první odlišná především zvukově. Kapela tentokrát nenahrávala na pásku bez použití počítače, ale sáhla po moderních technologiích.

John Wolfhooker John Wolfhooker John Wolfhooker

Trocha Klidu

Trocha Klidu Trocha Klidu Trocha Klidu

Parchants Diary

Parchants Diary


Šumperský Majáles 2017Šumperský Majáles 2017Šumperský Majáles 2017Šumperský Majáles 2017Šumperský Majáles 2017

Místo: Šumperk, Gen. Krátkého 1799/30
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: