Zpět

Symbolic Fest 2017

Od: 21.07.2017
Do: 23.07.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Tři Dvory U Kolína
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Malignant Tumour

Malignant Tumour Malignant Tumour Malignant Tumour

Forgotten Silence

Forgotten Silence Forgotten Silence Forgotten Silence

Depresy

Ingrowing

Ingrowing Ingrowing

Omega Diatribe

Omega Diatribe

Epicardiectomy

Epicardiectomy Epicardiectomy

Minority Sound

Mají rádi elektroniku ve spojení s řezavýma kytarami, mají rádi samplery, synťáky, líbí se jim ladná zvuková křivka a spektrální analýza je jejich fetiš! Skrze zvuk se snaží pochopit nekonečný lidský kolotoč a čím hlouběji se do něj ponořují, tím více objevují směšnou pravidelnost lidského bytí. Řekni černá, oni řeknou bílá. Řekni plus, oni řeknou mínus. Směj se jim! Oni se ti smějí už dlouho!

Minority Sound Minority Sound Minority Sound Minority Sound

Sectesy

Sectesy

Poppy Seed Grinder

Poppy Seed Grinder

Exorcizphobia

Exorcizphobia je česká trash metalová hudební skupina, která vznikla koncem léta roku 2005. Zprvu kapela působila pod názvem Deathmarch. V ranných začátcích obsahoval playlist kapely hlavně coververze skupin jako je Metallica, Judas Priest nebo Black Sabbath. Se změnou návzu na současný však kapela přichází s vlastní tvorbou.

Exorcizphobia

Panychida

Panychida Panychida Panychida

Scabbard

Scabbard Scabbard

Elysium

Skupina Elysium pochází z Týnce nad Labem a její vznik se datuje k roku 2003. První krok k založení skupiny udělal kytarista Dušan Miňovský, který v témže roce odešel od speed-metalové kapely Rimortis. Kontaktoval bývalého bubeníka Cruel Barbarian Václava Paštyku a tento základ budoucí kapely oslovil ještě několik muzikantů z dalších spřízněných kapel v okolí.

Elysium

Mater Monstifera

Atmospheric black metalová kapela Mater Monstifera vznikla v roce 2000 ve městě Trhové Sviny. Po zformování prvotní sestavy vznikla v témže roce promo nahrávka "Vůně krve“ a krátce na to demo "Svíce Života“. Následně se kapela začíná věnovat koncertní činnosti, během které krystalizuje hudební projev kapely jakožto atmosférický black metal s masivním zastoupením kláves.

Mater Monstifera

Ybca

Již od roku 1896 se toulá celým světem kočovná společnost komediantů a kejklířů pod názvem Ybca. V první polovině loňského století dosahoval věhlas tohoto cirkusáckého souboru obrovských rozměrů. Po nástupu komunismu se kočovná společnost stáhla do ilegality a podnikala pouze ojedinělé výjezdy ke svým věrným divákům. Až v posledním desetiletí minulého století Paramba, jakožto přímý následovník rodinného pokolení oživuje myšlenku svého praděda a Ybca opět ožívá. Jejím cílem zůstalo rodinné krédo a to bavit lidi. Děje se tak na hudebních podiích do dnešního dne. V ansámblu cirkusu se vystřídala řada fenomenálních osobností hudební scény jako Big Boss (Root), Ashok ( Root), Medvěd (Forgotten Silence), Marthus (Cradle Of Filth) a mnoho dalších hvězd.

Ybca Ybca

Asgard

Historie kapely Asgard sahá až do roku 1987, kdy jej zakládá frontman a zpěvák Mira Horejsek. Kapela za svých takřka 20 let činnosti prošla neuvěřitelným množstvím změn jak personálnich tak hudebních. Za tyto necelé dvě dekády vydala tři demo nahrávky – Road To Devil (dnes již raritní,neřku-li kultovní záležitost), Hraběnka Bathory a Asgard, CD Kletba Krále Stacha a naposledy MiniCD Bezmocné Nebe. Z původní sestavy zůstal jen Mira – zpěv. Dalšími členy již takřka 4 roky funkční sestavy jsou Olsson (ex-VUVR, ex-Happy Death) - bicí, Parambucha (Solfernus, YBCA) - basa, Slavus (ex-Inner Fear) - kytara a Lukin – kytara. V současnosti se usilovně pracuje na skládáni materiálu pro druhou dlouhohrající desku, která nese stopy vlivu progresivně laděných kapel, takze věříme, že se máte všichni nač těšit! Kapela se mimo jiné již několikrát potkala na pódiu s takovými veličinami jako jsou Root, Torr a např. francouzští Misanthrope a vždy se setkala s velmi pozitivním ohlasem. S kapelou Root došlo i k užší spolupráci, jak je možno slyšet např. z nahrávky Kletba Krále Stacha.

Další dekádu otvírá rok 2009, kdy z kapely odchazí Olsson a Slavus. Kapela se však rychle vzpamatovává a nabírá mladou “nezkaženou” krev v podobě kytaristy Pačesa a bubeníka Filipa Smetany. A děj se vůle satanova…

Další posilou v řadách Asgard je mladý a talentovaný kytarista Honza Zbavitel. Který nahrazuje Lukáše Gazdu! Luke, za vše pro asgard díky!

Na přelomu roku 2009/10 kapela Asgard natočila novou desku Zlověstné Časy! Deska vyšla u Panda Music a obsahuje deset skladeb. Texty dodal sám Jiří Big Boss Valter. Dále se na desce podíleli Petr Blackie Hošek, Marek Pala, Lukáš Gazda.

Asgard Asgard

Victims

Pětičlenná česká kapela hrající metalcore vznikla v roce 2005. Zpočátku měla problém najít bubeníka a proto pět let používala autmatické bicí než se jí podařilo někoho najít. Největšími změnami složení kapely prošlo v roce 2015, kdy kapelu opustil zpěvák Lukáš, který v ní působil 8 let, a ta od té doby pokračuje jen s jedním zpěvákem – Tomášem Hospodkou.

Victims Victims

Madafaka

Madafaka

Anime Torment

Kapela Anime Torment vznikla na podzim roku 2007. Od té doby došlo k několika změnám v sestavě a v lednu 2011 vzniklo EP Sakura, které zakončuje období s dnes již bývalými členy. Na jaře 2011 přichází nový kytarista, se kterým kapela mění radikálně svůj styl, á la The Black Dahlia Murder – moderní death metal.

Za čtyři roky existence odehráli kluci přes 150 koncertů. Po dvou letech navštívili i několik sousedních zemí. Na jaře 2011 se vydali na své první tour, během které zahráli např. v Holandsku a na podzim téhož roku zavítali do Belgie a na Slovensko. V tuto dobu vydávají singl Domestication k připravované desce Deathwish.

Anime Torment Anime Torment Anime Torment Anime Torment

Hellocaustor

Hellocaustor

Kruton

Kapela Kruton byla založena koncem roku 2009, kdy se Martex (bývalý člen skupiny Moribundus, A bude hůř) po ročním pobytu v Anglii sešel s DeeDeem (současný člen A bude hůř) a dostali nápad založit nový projekt ráznějšího stylu, bližšího k metalu. Nápad se ujal, a tak se začalo jamovat, vymýšlet kostry nových songů a dostalo se i na jejich postupné obalování novými nápady.

Kruton Kruton

Backfist

Backfist Backfist Backfist Backfist

Lupara The Widowmaker

Lupara The Widowmaker

Through the Disaster

Through the Disaster Through the Disaster Through the Disaster Through the Disaster

Kazisvět

Pražská formace Kazisvět vznikla na sklonku roku 2009. V lednu 2011 přichází s první třípísňovou nahrávkou. Hymnické nápěvy, riffové kytarové stěny, hlukové vrstvy kláves, rytmika, která roztřepe každou delší nohavici a texty, které pohlíží na svět skrz tlustá černá skla. A čtyři moderní a dosud mladí muži, kteří s intenzitou sobě vlastní nabízejí v tuzemsku nepříliš zavedený žánr heavy pop… Dámy a pánové, vítejte v Kazisvětě!

Kazisvět

Coldblooded Fish

Coldblooded Fish Coldblooded Fish Coldblooded Fish Coldblooded Fish


Symbolic Fest 2017Symbolic Fest 2017Symbolic Fest 2017Symbolic Fest 2017Symbolic Fest 2017

Místo: Tři Dvory U Kolína
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: