Zpět

Teniskology 2017

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 20.10.2017
Do: 21.10.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha 1, Náměstí republiky 656/8
Vstupenky/informace: GoOut.cz

3. ročník největšího sneaker veletrhu ve střední Evropě je tu. Letos se Teniskology objeví v ikonickém obchodním domě Kotva, kde obsadí hned 3 patra, přičemž 2 z nich budou otevřena veřejnosti poprvé. Vstupte v pátek 20. 10. nebo v sobotu 21. 10. tajným vchodem do Kotvy a objevte přes 4000 m2 tenisek, módy, koncertů, výstav, shows a dalších aktivit. Teniskology je pro všechny, kteří se chtějí inspirovat, nakupovat, pobavit nebo se i aktivně zúčastnit.

Učinkující
NázevPopis/foto
socialMIXER

JAD Productions

JAD Productions

DJ Wich
DJ Wich, občanským jménem Tomáš Pechlák, je jedním z nejslavnějších a nejúspěšnějších DJů a producentů česko-slovenské hip-hopové scény. DJingu se začal věnovat v roce 1998. Tomu všemu však předcházelo seznámení s Indym a LA4, kdy spolu v roce 1993 začínali všichni na pražské graffiti scéně. V roce 1998 vzniká skupina Indy a Wich, kde Indy působí jako raper a Wich jako producent. Často spolupracují s raperem LA4 (také jako Lavor, Lafor nebo Gizmo), který se objevuje i na jejich vystoupeních.

DJ Wich DJ Wich DJ Wich

Emma Smetana
Dětský, melancholický pop, s ambicí státi se folkem. Autorský repertoár, texty anglické, francouzské, české a hebrejské.

Emma Smetana Emma Smetana Emma Smetana Emma Smetana Emma Smetana

VR/Nobody
VR/Nobody je svěží alternativní projekt z Prahy, v němž se doplňuje zpěv Václava Roučka s melancholií ve zvuku od producenta Jakuba Stracha aka NobodyListen. Temnost, odstranění umělosti a minimalismus jsou slova, která nejlépe popisují tento projekt. Jsou prvními zástupci downtempo R&B v ČR. _„Nechceme dělat obyčejný koncert, ale komplexní audiovizuální show. Naše tvorba potřebuje být vnímána všemi smysly, snažíme se posluchačům nabídnout intenzivní zážitek,“ doplňují sami autoři. Jejich debutové album _Yet_ sklidilo pozitivní reakce na úplně nový zvuk, který se na české scéně zatím neobjevil. Celá deska se dodělávala v Londýně a videoklipy natáčeli v Berlíně. Následovalo pětiskladbové EP _Now_ a v červnu 2017 vyšla deska _Proud_.

VR/Nobody VR/Nobody VR/Nobody VR/Nobody VR/Nobody VR/Nobody

Annet Charitonová
Blogerka, YouTuberka a zpěvačka.

Annet Charitonová Annet Charitonová

Viktor Sheen

Viktor Sheen Viktor Sheen Viktor Sheen

Klara & The Pop
Formaci Klara & The Pop, která vznikla na konci roku 2016, tvoří zpěvačka Klára Vytisková a kapela The Pop ve složení: Klářina sestra Tereza Vytisková aka Edna Green, která hraje na syntezátor a pady, kapelník, kytarista a baskytarista Matěj Belko, bubeník Adam Koller a klávesista Jan Aleš. Celá kapela se také podílí na doprovodných vokálech.

Klara & The Pop Klara & The Pop

Dalyb

Dalyb Dalyb


Teniskology 2017Teniskology 2017

Místo: Praha 1, Náměstí republiky 656/8
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: