Zpět

Tereziánske dni 2021

Od: 18.06.2021
Do: 19.06.2021
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: 908 51, Zámocká 391/2
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Rytmus
Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je slovenský rapper, popový zpěvák a zakladatel skupiny Kontrafakt. Je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. Vyznačuje se hlubokým hlasem. Rapoval už v první polovině devadesátých let na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. Má na kontě úspěšná alba _Kral_ či _Fenomen_ nebo _Krstný otec_.

Rytmus Rytmus Rytmus

Celeste Buckingham
Celeste Buckingham je slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu, která se do širšího podvědomí českých a slovenských posluchačů dostala díky soutěži Československá SuperStar.

Celeste Buckingham Celeste Buckingham Celeste Buckingham Celeste Buckingham Celeste Buckingham Celeste Buckingham

Buty
Buty jsou česká populární hudební skupina, původně z Ostravy, která vznikla v roce 1986 ze skupin U238 a B komplex. Zakládajícími členy jsou Richard Kroczek a Radek Pastrňák. K nim se přidali Vít Kučaj, Ivan Myslikovjan a Luděk Piásečný. V hudbě skupiny Buty se mísí velké množství hudebních stylů (rock, folk, folklor různých etnik, country, jazz, reggae a další) s nápaditými a vtipnými texty. Každé album se od předešlého výrazně odlišuje. Od komorního _Pískej si pískej_, k atmosférickému _Ppoommaalluu_ (část písní použité ke Svěrákovu filmu _Jízda_), pozitivitou nabitému _Dřevu_ (v těchto dvou albech většina kritiků shlédává umělecký vrchol skupiny), k mírně popovému počinu _Rastakayakwanna_, experimentálnímu avšak ne tak úplně koherentnímu _Kapradí_, přes _Normale_ (někdy chybně chápáno jako symbolizující nářky nad ostravským spolužitím Rómů a Čechů; hudebně inspirováno Goranem Bregovičem), až k poslednímu albu _Votom_, které vznikalo pět let.

Buty Buty Buty

Dareband

Dareband

Nocadeň
Slovenská rocková kapela z Košic Nocadeň se prosadila kolem roku 2000, kdy také vydala své první album. V roce 2020 má kapela na kontě již 7 studiových alb, poslední nese název _Auróra_.

Nocadeň Nocadeň Nocadeň Nocadeň Nocadeň Nocadeň

DJ Lucky Boy
DJ Lucky Boy začal s DJingem v roce 2007, kdy poprvé hrál ve svém rodném městě Frenštát pod Radhoštěm na své vlastní akci. Posléze začal hrát častěji na hip hopových akcích v jeho okolí, dokud ho nezačala oslovovat produkční skupina “young boy production“. Poté začal hrávat i na koncertech známých českých a slovenských rapperů. Mezi tyto rappery patří napíklad Rytmus, Indy a Wich, Tafrob, Majk Spirit, Moja reč, či Prago Union.

DJ Lucky Boy DJ Lucky Boy

Paci Pac

Paci Pac Paci Pac Paci Pac Paci Pac Paci Pac Paci Pac


Tereziánske dni 2021Tereziánske dni 2021Tereziánske dni 2021Tereziánske dni 2021Tereziánske dni 2021

Místo: 908 51, Zámocká 391/2
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: