Zpět

Tři Sestry Open Air

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 19.05.2017
Do: 20.05.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Tři sestry

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Někdy se styl této kapely označuje také jako pubrock pro její texty s hospodskou tematikou.

Tři sestry Tři sestry Tři sestry

Horkýže Slíže

Horkýže slíže je slovenská hudební skupina z Nitry, která vznikla v roce 1992. Za dobu své existence získala dvakrát platinovou desku. Jejich hudba je označována jako punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková. V její sestavě působí Peter Hrivňák, Mário Sabo, Juraj Štefánik a Marek Viršík.

Horkýže Slíže Horkýže Slíže Horkýže Slíže

The Sex Pistols Experience

The Sex Pistols Experience The Sex Pistols Experience

Visací zámek

Visací zámek (familiérně Visáči) je punk rocková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Je považována za nejstarší českou punkovou legendu, kapela hraje stále v původní, čtvrt století staré sestavě. Zejména v počátcích svojí tvorby silně ovlivnila zvuk celé jedné generace kapel a názory celé jedné generace posluchačů.

Visací zámek Visací zámek Visací zámek

E!E

E!E je příbramská punková kapela hrající již od roku 1987. Kapela se zformovala koncem roku 1987 v Příbrami, kde většina jejích členů pracovala ve firmě Zetor. Původní sestava byla Kyseláč, Vilda, Bakča a Berger. Kapela poprvé koncertovala v létě roku 1988 v příbramské hospodě U Podařilů a tou dobou také vyšlo její první CD pojmenované se Obyčejní poserové jako parodie na album Obyčejní hrdinové kapely HNF. Ze zakládající sestavy zůstal v kapele dodnes pouze Bakča.

E!E E!E

Doctor P.P.

Doctor P.P. Doctor P.P.

Plexis

Tříčlenná punk-rocková formace jejíž základy jsou již v roce 1982 inspirované skupinou Sex Pistols a The Exploited.

Plexis Plexis Plexis

De Bill Heads

De Bill Heads

Zóna A

Zóna A je slovenská punková skupina, která byla založena již v roce 1984 Peterem Schredlem a Jaro Lederleitnerem. Zóna A patří mezi nejznámější a podle mnohých lidí i nejlepší slovenské skupiny ve stylu 77 punku.

Zóna A Zóna A

Slobodná Európa

Slobodná Európa je slovenská punk-rocková skupina, která vznikla koncem roku 1989. Veřejnosti o sobě dává vědět o chvíli později v únoru 1990 v kdysi kultovní bratislavské pivnici Stará sladovňa, která byla svého času centrem bratislavského undergroundu.

Slobodná Európa Slobodná Európa Slobodná Európa

S.P.S.

S.P.S. je již legendární českou punkovou skupinou, která vznikla v roce 1988 v Praze z bývalých členů skupiny Defekt. Na začátku devadesátých let na sebe kapela upozornila střetem s příznivci hnutí skinheads. Texty S.P.S. vycházejí z místních, českých problémů a reagují na momentální situaci, proto některé starší texty lze označit za neaktuální, texty jsou zpravidla politicky angažované. Hudba vychází z klasických punkových vzorů jako je Clash, Dead Kennedys nebo Exploited. Časem se do ní dostaly i některé metalové prvky.

S.P.S. S.P.S. S.P.S. S.P.S. S.P.S.

Apple Juice

Apple Juice je trojčlenná hudební skupina, která vznikla v roce 2001. Její oblíbená žánrová škatulka je punk.

Apple Juice Apple Juice

Inseminační stanice

Inseminační stanice

M.Z.H.

M.Z.H. M.Z.H. M.Z.H.

Ešus

Ešus

Pirates of the Pubs

Sedmičlenná kapela, která byla založena v roce 2012, je inspirována irskými lidovými písněmi a také tvorbou kapel Scrum, Dropkick Murphys, The Real Mckenzies nebo třeba Flogging Molly.

Pirates of the Pubs Pirates of the Pubs


Tři Sestry Open AirTři Sestry Open AirTři Sestry Open AirTři Sestry Open AirTři Sestry Open Air

Místo: Praha
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: