Zpět

Ústecký Majáles: Mig 21 + Wohnout + další

Místo: Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Od: 29.04.2017
Do: 29.04.2017
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Ústí nad Labem, Letní kino
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Mig 21

Mig 21 je česká rocková hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček (zpěv), Pavel Hrdlička (klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Tomáš Kurfirst (baskytara). Charakteristickým znakem jejich textů je svébytná poetika, ovlivněná zpívajícím hercem Jiřím Macháčkem. Jako jedna z mála skupin na svých koncertech klade důraz kromě videoprojekcí také na scénografii.

Mig 21 Mig 21 Mig 21 Mig 21

Wohnout

Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.

Wohnout Wohnout Wohnout

Mňága a Žďorp

Mňága a Žďorp je českou hudební skupinou jejíž většinu tvoří muzikanti pocházející z okolí Valašského Meziříčí. Kapela má bohatou historii, která se začala psát v roce 1983. Do povědomí se dostala především hitem Hodinový hotel, který je první skladbou na debutovém albu skupiny, nazvaném příhodně Made in Valmez. Zvláštně znějící slova tvořící název skupiny pocházejí ze slezského dialektu.

Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp

Ben Cristovao

Ben Cristovao ukazuje, že po šesti letech usilovné práce lze vybudovat hudební projekt s pevným jménem a zázemím. Ben je úspěšný mladý zpěvák, který chce být stále o několik kroků napřed oproti běžné tuzemské mainstreamové produkci – a to se mu daří. Koncertní sestavu tvoří kromě Bena a DJe také bicí, kytara, housle a klávesy. Na Facebooku má Ben více než 450.000 fanoušků, čímž se řadí mezi nejúspěšnější zpěváky své generace a českého internetu vůbec. Jeho videoklipy pak mají na YouTube celkem přes 70 milionů zhlédnutí.

Ben Cristovao Ben Cristovao Ben Cristovao Ben Cristovao Ben Cristovao Ben Cristovao

UDG

Pop-rocková skupina UDG vznikla v roce 1998 v Ústí nad Labem. Název je zkratkou původního jména Useless Demi-Gods, v překladu Nepotřební polobozi, jehož inspirací se staly texty velšských kytarových idolů Manic Street Preachers.

UDG UDG

O5 & Radeček

Skupina O5 & Radeček je synonymem vkusného českého popu s inteligentními aranžemi. Během uplynulého roku O5 & Radeček odehráli ke stovce koncertů, jimž dává neotřelou osobitost charismatický zpěvák Tomino. Objevili se také na většině prestižních festivalových podiích.

O5 & Radeček O5 & Radeček O5 & Radeček

Sebastian

Popový zpěvák, kytarista a textař Sebastian Navrátil se narodil v Mnichově, odkud se z rodinných důvodů přestěhoval do Liberce. V tomto severočeském městě vystudoval Střední školu průmyslovou textilní, obor Podnikání a textilní výroba.

Zúčastnil se talentové soutěže Československo má talent, poté se svojí kapelou Just Try, vydali velice úspěšný cover písničky Žijeme len raz.

Na jaře roku 2014 společně se skupinou Atmo music nazpíval píseň Polety. O rok později (konkrétně 16. února 2015) spatřil světlo světa jeho první singl s názvem Toulavá.

Sebastian Sebastian

Pavel Callta

Pavel Callta Pavel Callta Pavel Callta Pavel Callta


Ústecký Majáles: Mig 21 + Wohnout + dalšíÚstecký Majáles: Mig 21 + Wohnout + dalšíÚstecký Majáles: Mig 21 + Wohnout + dalšíÚstecký Majáles: Mig 21 + Wohnout + dalšíÚstecký Majáles: Mig 21 + Wohnout + další

Místo: Ústí nad Labem, Letní kino
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: