Zpět

Vibes of Havana 2018

Místo: Praha, Hlavní město Praha
Od: 16.06.2018
Do: 16.06.2018
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Praha 7, Ostrov Štvanice
Vstupenky/informace: GoOut.cz

16. června proběhne v Praze první ročník kubánského sreet festivalu Vibes of Havana . Kromě hudebního programu budou připraveny: - foodtrucky s latinskoamerickou kuchyní - manufakturní workshopy spojené s kubánskou kulturou – výroba šperků apod. - sprejerský workshop - DJ vinyl workshop - taneční workshopy salsy, bachaty a reage tonu. - Mojito workshop (namíchání správného Mojita s ambasadorem značky Havana) Nasajte charakteristickou atmosféru horkokrevné Kuby, kde slunce pálí, tančí se až do rána a vzduch je prosycen smíchem. Nemusíte cestovat daleko. 16. června vás v Praze čeká opravdu jedinečný zážitek – první ročník unikátního kubánského street festivalu Vibes of Havana, pořádaný kvalitními rumy Havana Club. Kromě kubánských interpretů vystoupí rappeři Kapitán Demo a Paulie Garand, skupina N.O.H.A či zpěvačka Tonya Graves. Na festivale dále budete mít možnost naučit se základy latinskoamerických tanců pod dohledem opravdových mistrů jakými jsou například Doris Martinez a Jorge Concepcion. Na památku si z Vibes of Havana budete moci odnést výrobek z workshopových stánků, které na festival doveze Lemarket.

Učinkující
NázevPopis/foto
N.O.H.A.
N.O.H.A. aneb Noise Of Human Art je kosmopolitní kapela, která se na hudební scéně pohybuje již od roku 1995 pod taktovkou bandleadera Philipa Nohy (původem z Prahy), s vlivem výjimečného MC Chevyho z New Yorku. Ti provázejí projekt po celou dobu jeho existence. Kapela je specifická stylově otevřeným mixem drum&bassu, world music a energií nabitých groovů. Hity jako Balkan Hot Step, Pijama, Dive in your life, Base From Above a hlavně Tu Café vynesly kapelu na ta největší festivalová evropská pódia jako Eurospotting-Kopenhagen, Bourges Festival, Roxy-Istanbul, Electronic Beats Festival (supporting Prodigy), Roots Festival-Amsterdam, Espantapitas Festival, Rock For People, Exit, Pohoda, Colours of Ostrava, PopKomm, Rolling Stone Roadshow, Bizarre Festival, Nancy-Jazz Festival, Funkhaus Europa-Festival atd. Na pódiu N.O.H.A. exceluje jako smršť, vydává ze sebe nakažlivou pozitivní energii a nechává se unést atmosférou z publika, což potvrdily reakce na četná vystoupení během festivalů po Evropě.

N.O.H.A. N.O.H.A. N.O.H.A. N.O.H.A. N.O.H.A. N.O.H.A.

Kapitán Demo
Za tajemnou maskou tlusté postavičky Kapitána Dema se skrývá Jiří Burian, známý z kapel Southpaw nebo Ghostmother. V současné době také z hudebního projektu Republic Of Two. Kapitán se za svůj rap nemusí stydět. Sarkasmus mu není cizí a vkládá ho do svého přednesu. Ironický tón v každém druhém rýmu, silná míra nadsázky a občas také projev znechucení nad současným stavem.

Kapitán Demo Kapitán Demo Kapitán Demo Kapitán Demo Kapitán Demo

Paulie Garand
Paulie Garand, vlastním jménem Pavel Harant, je český rapper a producent. Působí pod vydavatelstvím Ty Nikdy Label, pod kterým v roce 2010 vydal album Harant a v roce 2012 album V hlavní roli. Společně s Lipem tvoří rapový projekt BPM (Básníci před mikrofonem), který vydal dvě desky Slova a Horizonty a také získaly cenu Akademie populární hudby v kategorii Hip Hop a RnB.

Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand Paulie Garand

Tonya Graves
Tonya Graves, zcela nezaměnitelný hlas skupiny Monkey Business a bigbandového New Orchestra of Dreams Štěpána Smetáčka. Tonya se narodila v americkém Peekskillu, pochází z pěti dětí. Od roku 1995 žije v Česku. Pracovala jako asistentka učitelky v International School of Prague. Zpívat začala s Blues Bandem Luboše Andršta (1995). S legendárními Liquid Harmony natáčí v r. 1997 desku _Living in Liquid_ a od r. 2000 je zpěvačkou oceňované skupiny Monkey Business. Na svém kontě má dvě sólová alba, _I’m The Only Me_ a _Back To Blues_, za které byla nominovaná na Ceny Anděl. Je držitelkou 6 výročních cen Akademie populární hudby Anděl.

Tonya Graves Tonya Graves Tonya Graves Tonya Graves Tonya Graves Tonya Graves


Vibes of Havana 2018Vibes of Havana 2018Vibes of Havana 2018Vibes of Havana 2018Vibes of Havana 2018

Místo: Praha 7, Ostrov Štvanice
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: