Zpět

Vrbovské vetry 2020

Od: 04.07.2020
Do: 04.07.2020
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Vrbové, Športová 242
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Katarína Máliková
Katarína Máliková je slovenská skladatelka, producentka a písničkářka. Žánr, který tvoří se pohybuje na hraně artpopových kompozicí s nádychem baroque minimal a nové world music. Její kapelu tvoří flétnistka Katarína Turčinová, houslista Andrej Turčin, klavíristka Klaudia Kosmeľová, akordeonista Ondrej Druga, huslistka Žaneta Mariňáková a kontrabasista Janko Tomek. Debutové album Kataríny a jejího ansámblu s tajemným názvem _Pustvopol_ vyšlo v roce 2016.

Katarína Máliková Katarína Máliková Katarína Máliková Katarína Máliková Katarína Máliková Katarína Máliková

Para
Para je slovenská poprocková hudební skupina původem z Bratislavy. Na scéně působí od roku 1995, na kontě má již mnoho alb a hity jako například _Abstinent_ nebo _Otec_. Album _Našou krajinou_ (2018) získalo ocenění Radio_Head Awards za rok 2018 v kategorii „Album roku“.

Para Para Para Para

Jana Uriel Kratochvílová

Jana Uriel Kratochvílová Jana Uriel Kratochvílová Jana Uriel Kratochvílová

BijouTerrier
BijouTerrier je slovenská hardcore punkrocková kapela neoficiálně založená v roce 2011. Její oficiální založení proběhlo 13. ledna 2012. Za duchovního otce kapely je považován zpěvák Kuko, který zde působil a stále pro skupinu píše texty. Skupinu spolu s Kukem založil Henrich Varga a jeho tým pro internetový seriál _Doma na porádku_. V roce 2011 bylo vydáno první a v roce druhé 2013 studiové album kapely, svůj první hudební klip skupina natočila ve spolupráci s Vilémem Čokem.

BijouTerrier BijouTerrier BijouTerrier BijouTerrier

ZVA 12–28 Band
Svou nezaměnitelnou hudební tvář si kapela ZVA vybudovala nejen na originálním pojetí bluesových standardů, ale hlavně na původní tvorbě, která v posledních letech existence kapely v jejím repertoáru velmi výrazně převažuje. O čemž se mohu přesvědčit i majitelé jejich doposud tří původních autorských alb, vydaných u společnosti Indies v letech 2005–2010.

ZVA 12–28 Band ZVA 12–28 Band ZVA 12–28 Band ZVA 12–28 Band

Medial Banana
Medial Banana je slovenská reggae formace, založena v roce 2009. V jejich tvorbě se odráží především pohoda, tolerance, láska k přírodě a ke svému okolí, ale také jejich vlastní názory, nespokojenost a postoje k různým životním situacím.

Medial Banana Medial Banana Medial Banana

Funny Fellows

Funny Fellows Funny Fellows Funny Fellows Funny Fellows Funny Fellows

Vrbovskí víťazi
Vrbovskí víťazi, hudebně-pracovní skupina z Vrbového, vynalezla a hraje vlastní hudební styl - průmyslový foklór. Skupina se sestává z Branuška Jobuse, jeho Pána Brata Andreje Budislava Jobuse a předsedy Húpacého koňa. VV zpívají výlučně o práci a bezpečnosti při práci. Montérky jsou jejich kroje a každá píseň je odehrána na jiném hudebním nástroji zvláště pro ni Pánom Bratom vyrobeném. VV upřímně věří, že bezpečnost při práci je důležitější než práce sama.

Vrbovskí víťazi Vrbovskí víťazi Vrbovskí víťazi Vrbovskí víťazi

Chiki Liki Tu-a
Chiki Liki Tu-a je prešovská hudební skupina, jejíž tvorba je inspirována velkým množstvím hudebních žánrů. Texty slovenské trojice vynikají poetikou silně inspirovanou multikulturním prostředím města Prešov a jeho okolí.

Chiki Liki Tu-a Chiki Liki Tu-a Chiki Liki Tu-a Chiki Liki Tu-a

Karpatské chrbáty
Ze „stredu sveta“ Vrbového u Piešťan již třicet let popírá rocková kapela Karpatské chrbáty své předurčení. Odlehčené a mírně nadreálné texty výstředního frontmana Branuška Jobuse přivádějí do úžasu všechny, kteří se s kapelou už setkali – i ty, kteří ji ještě neznají. KCH jsou nejpopulárnější slovenskou skupinou, kterou nikdo nezná. Tak jako je obtížné charakterizovat jejich hudební produkci (od hard rocku, přes jazz rockové řetězce tónů a polyrytmů po metal), tak je téměř nemožné je zastihnout na pódiu.

Karpatské chrbáty Karpatské chrbáty Karpatské chrbáty Karpatské chrbáty Karpatské chrbáty Karpatské chrbáty


Vrbovské vetry 2020Vrbovské vetry 2020Vrbovské vetry 2020Vrbovské vetry 2020Vrbovské vetry 2020

Místo: Vrbové, Športová 242
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: