Zpět

Ži a nechaj žiť

Od: 01.04.2021
Do: 01.04.2021
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Martin, Šoltésovej 90/3
Vstupenky/informace: GoOut.cz


Učinkující
NázevPopis/foto
Gleb
Gleb Veselov, známý pod uměleckým jménem Gleb, je slovenský interpret původem z Ruska. Charakteristickými styly pro jeho tvorbu jsou grime, drum'n'bass anebo glitch hop.

Gleb Gleb Gleb Gleb Gleb

Billy Barman
Billy Barman je Slovenská indie-rocková kapela. Proslavili se hlavně svými častými vystoupeními a specifickým charismatickým projevem svých dvou frontmanů - Jury Podmanického a Joža Vrábela. Kapela pětkrát vyhrála cenu Radio Head Award.

Billy Barman Billy Barman Billy Barman Billy Barman Billy Barman Billy Barman

Fobia Kid
Fobia Kid je jedním z mladé krve slovenské rapové scény, koncertuje nejen s Comebackgangem, jehož je členem, ale i s Galaxia Y Crew, se kterou úspěšně vydal svůj první mixtape s názvem Gremlin (2014). Má za sebou několik českých, ale i slovenských spoluprací, mezi nimi i s ukrajinsko-slovenským producentem Karaoke Tundra. Na tracích se objevuje vedle jmen jako Logic, Otis, nebo Delik. Na feat si vzal třeba i Boy Wondera, se kterým natočil skladbu _Berte to osobně_. Mezi jeho hudební inspirace patří např. Kevin Abstract, Blank Banshee, Gold/\/, MF Doom, Rejjie Snow, Earl Sweatshirt, Death Grips, Yung Lean, Open Mike Eagle nebo Run The Jewels. Inspiruje se ale i devadesátkovou popkulturou nebo filmy od Lynche, Tarantina, Scorseseho a Kubricka.

Fobia Kid Fobia Kid Fobia Kid Fobia Kid Fobia Kid Fobia Kid

Samey
Samey je slovenský rapper a člen uskupení HAHA Crew.

Samey Samey Samey

Bad Karma Boy
Kapela kolem kytaristy skupiny Para a producenta Juraje Marikoviče alias Medveďa vydala v roce 2013 stejnojmenný debut u vydavatelství Slnko records. Nahrávka získala příznivé recenze a singly _Zima_ a _Predmestie_ se objevily v rotaci Rádia_FM. Kapelu doplňují klávesistka Adela Tihlárikov, bubeník Roman Lauko, Alan Prekop a Martin Zaujec. Třetí album vydala kapela v listopadu 2017 a nese název _Prekrásny nový svet_

Bad Karma Boy Bad Karma Boy

Malalata
Malalata už od roku 2007 spojují balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Pod taktovkou tohoto DJského dua pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech _Colours of Ostrava_, _Pohoda_, _Grape_ či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Dubioza Kolektiv a Fanfare Ciocarlia.

Malalata Malalata Malalata Malalata Malalata Malalata

Dalyb
Dalyb je slovenský producent a rapper, který vydal své debutové album _Teenrage_ na konci roku 2019.

Dalyb Dalyb Dalyb

DJ EKG
EKG, občanským jménem Miroslav Ecker, je slovenský DJ původem z Nitry. Věnuje se zejména housovým elektronickým žánrům. Jeho sety jsou charakteristické aktivní komunikací s publikem a v současnosti patří mezi nejpopulárnější slovenské DJe. Je držitelem slovenského DJského rekordu s názvem EKG Sólo, v rámci kterého zahrál nepřetržitý 12hodinový set.

DJ EKG DJ EKG DJ EKG

Zayo
Matúš Zajac aka Zajo je slovenský raper a členem slovenské hip-hopové skupiny HAHA Crew.

Zayo Zayo Zayo Zayo

Barbellay

Barbellay Barbellay Barbellay


Ži a nechaj žiťŽi a nechaj žiťŽi a nechaj žiťŽi a nechaj žiťŽi a nechaj žiť

Místo: Martin, Šoltésovej 90/3
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: