Zpět

Zimnichaak 2018

Místo: Karviná, Moravskoslezský kraj
Od: 27.01.2018
Do: 28.01.2018
Web: FESTIVAL GUIDE
Místo: Orlová, Masarykova třída 1000
Vstupenky/informace: GoOut.cz

27. a 28. ledna se bude konat první ročník Zimnichaaku , nahuštěné verze letního festivalu Che Chaak .

Učinkující
NázevPopis/foto
Schwarzprior
Hudební projekt Schwarzprior vznikl v roce 2009 v Ostravě na půdě tamnější Fakulty umění jako poslední stádium metamorfózy uměleckých činnosti trojice Tomáš Motal, Edgar Schwarz a Radek Pléha. Hudebnímu uskupení předcházela výstavní činnost v občanském sdružení Galerie Závodník, které se po odejmutí výstavních prostor stalo umělecky-výtržnickou skupinou GZ. Schwarzprior v sobě pojí hudbu s vizualitou, která tvoří neoddělitelnou složku jejich výstoupení, Vj Radek hledá inspiraci v počítačových hrách a psychadelických výjevech experimentální grafické scény. Celé vystoupení spolu s energickým frontmanem Thom Kopfem je náhled do pootevřeného okna temných prožitků dnešní reality. Schwarzprior se hlásí k odkazu EBM a gotické scény. Jejich hudba se stačila mihnout ve dvou krátkometrážních filmech, několika žebříčcích a knize Zde jsou psi.

Schwarzprior Schwarzprior Schwarzprior Schwarzprior Schwarzprior Schwarzprior

Tomáš Palucha
Hudba dua Tomáša Palucha (Jan Tomáš & Libor Palucha) staví na precizní souhře dvou minimalisticky pojatých kytarových linek, z nichž ale roste mocná zvuková stavba. Hypnotický účinek, který kapela dovede jen coby duo navodit, je místy zcela nečekaný.

Tomáš Palucha

Lvmen

Lvmen Lvmen Lvmen

Lightning Glove
Lightning Glove je audiovizuální projekt, který se zformoval okolo blogu Red For Coulour Blind. K triu v sestavě Dizzcock (elektronika), snsbr (hlas) a Head in Body (elektronika) se v roce 2012 přidala Aka47 (vjing) a společně stále hledají polohu mezi punkem a technem tak, aby se nezapomnělo na slastný odkaz prvních rave parties. V jejich eklektickém zvuku můžete slyšet halucinace Coil, potlačovanou nejistotu a neurózu dance music nebo vzdálené ozvuky hardcorového kontinua.

Lightning Glove Lightning Glove

Deceased Squirrel On The Phone

Deceased Squirrel On The Phone

Raw Deal
Molly + bicí + Michael Nechvátal = Raw Deal.

Raw Deal


Zimnichaak 2018Zimnichaak 2018Zimnichaak 2018Zimnichaak 2018Zimnichaak 2018

Místo: Orlová, Masarykova třída 1000
Uložit tuto akci

Sdílet s přáteli: